Atlétika: Magyar siker született a Fila-futáson NS, 2003-05-11 A szombati budapesti Fila-futógálán ismét hatalmas tömeg mozdult meg. A főként amatőrök részére kiírt 6.7 kilométeres távon csaknem négyezren álltak rajthoz. Számukra főként az emblémázott póló, meg a 800 ezer forintnyi összértékű tombola volt a lényeg a jóleső fáradtságon túl. A nőknél azért nagy presztízse volt a versenynek, amelyben Staicu Simona legyőzte Kálovics Anikót. Nem sokkal utánuk következett a Top 10. Magyarország nyolc legjobb férfi távfutója mérte össze felkészültségét két kenyai atlétával. A 6060 méteres távon 1212 méterenként részhajrá várt a résztvevőkre, persze a legfontosabb a végső győzelem volt. A célban Zatykó Miklós ünnepelhetett, a Vasas-Humansoft versenyzője féltáv után vette át a vezetést Bodor Olivértől. IV. Fila-futás, Budapest Férfiak. Top 10 – 6060 m: 1. Zatykó Miklós (Vasas-Humansoft) 18:03 2. Bodor (Szekszárdi AC) 18:11 3. Serfőző (Micró SC) 18:17 4. Biwott (kenyai) 18:25 5. Sági (Micró SC) 18:27 6. Randich (kenyai) 18:31