Forrás: BSI

2012.03.15. - 5. BSI Balaton Szupermaraton

Hely.
Pos.

Név/Csapatnév
Name

sz.év.
birth

Csapat
Team

Város
City

nem
sex

r.sz.
Start#

kat.h.
cat.pos.

1.nap/1.idő

1.nap/2.idő

eredmény
result

 

1

Steib Péter

1980

SZUFLA

Szigetszentmárton

F

283

1 / F2

00:56:29

02:01:00

03:08:49

 

2

Primozic, Lojze

1969

3IRON

Zabnica

F

285

1 / F3

00:58:26

02:04:09

03:11:07

 

3

Bonfiglio, Marco

1977

 

Milano

F

251

2 / F2

58:17:00

02:04:09

03:11:22

 

4

Peyer Zoltán

1980

Oxygen wellness

Budapest

F

291

3 / F2

00:59:31

02:04:48

03:14:05

 

5

Ardzijauskas, Aidas

1971

 

Vilnius

F

300

2 / F3

00:59:24

02:05:04

03:18:04

 

6

Starek, Martin

1980

TERC

Prague 3

F

224

4 / F2

59:25:00

02:08:03

03:23:11

 

7

Ridel, Jakub

1975

TERC

Prague

F

217

5 / F2

57:11:00

02:04:48

03:25:14

 

8

Juhász Péter

1970

Spuri SC

Budapest

F

290

3 / F3

01:02:44

02:11:23

03:26:39

 

9

Filip Krisztián

1976

HASE

Balassagyarmat

F

289

6 / F2

01:02:47

02:11:22

03:26:40

 

10

Rudolf Tamás

1979

Kanizsai Futóklub

Becsehely

F

182

7 / F2

01:03:40

02:16:00

03:31:33

 

11

Lakatos Roland

1977

Zalaegeszegi Aszfalt

Zalaegerszeg

F

146

8 / F2

01:08:16

02:24:12

03:37:41

 

12

Baranyai Krisztián

1975

MH 86.Szolnok Heliko

Törtel

F

272

9 / F2

01:04:25

02:17:03

03:38:22

 

13

Pintér Tibor

1977

Micro SC

Budapest

F

207

10 / F2

01:08:03

02:24:40

03:42:18

 

14

Herbák Gergő

1980

Gróf Hadik A. HSE

Budajenő

F

295

11 / F2

01:00:23

02:18:48

03:47:27

 

15

Domán Gábor

1960

Tapolca Honvéd SE

Tapolca

F

101

4 / F3

01:06:55

02:24:44

03:48:59

 

16

Mayer, Georg

1969

PSV Leoben

Vienna

F

230

5 / F3

01:06:37

02:23:57

03:50:36

 

17

Papp Sándor

1970

Debreceni Rendőr SE

Vámospércs

F

214

6 / F3

01:06:45

02:22:28

03:51:17

 

18

Herget, Thomas

1967

LG Fulda

Fulda

F

253

7 / F3

01:07:15

02:25:38

03:51:36

 

19

Vakhal Norbert

1979

Honvéd Szondi SE

Székesfehérvár

F

267

12 / F2

01:11:37

02:31:12

03:53:06

 

20

Kerekes László

1967

 

Szekszárd

F

143

8 / F3

01:11:14

 

03:54:43

 

21

Rumi Mihály Róbert

1974

Sunderland Strollers

Gárdony

F

9

13 / F2

01:11:34

02:31:13

03:55:32

 

22

Pók János

1963

Axiál Kft.

Gárdony (Agárd)

F

33

9 / F3

01:11:40

02:31:18

03:55:34

 

23

Kovács Réka

1980

 

Wien

N

141

1 / N2

01:11:21

02:32:11

03:57:26

 

24

Tigyi László

1960

Nudlik SE

Budapest

F

194

10 / F3

01:09:09

02:28:06

03:57:37

 

25

Dezső Sándor

1965

 

Hódmezővásárhely

F

158

11 / F3

01:04:18

02:24:44

03:59:36

 

26

Török Tibor

1985

Kalocsai SE

Kalocsa

F

154

14 / F2

01:06:43

02:30:12

03:59:37

 

27

Pintér Sándor

1975

Pénzügyőr SE

Gödöllő

F

260

15 / F2

01:04:16

02:24:04

04:00:04

 

28

Gömöri, József

1964

Magyarkanizsa

Magyarkanizsa

F

139

12 / F3

01:09:07

02:29:13

04:01:15

 

29

Burányi Viktor

1973

Szaratov II. Klub

Budapest

F

294

16 / F2

01:11:34

02:33:34

04:01:19

 

30

Germán László

1977

 

Budapest

F

131

17 / F2

01:13:54

02:36:32

04:02:47

 

31

Belej Bálint

1977

 

Budapest

F

157

18 / F2

58:15:00

02:17:28

04:03:38

 

32

Simon Zoltán

1970

 

Solymár

F

37

13 / F3

01:12:22

02:31:55

04:04:34

 

33

Sipos Sándor

1957

HASE

Budapest

F

268

14 / F3

01:13:39

02:37:07

04:04:52

 

34

Máténé Varju Edit

1971

Honvéd Szondi SE

Székesfehérvár

N

274

1 / N3

01:13:15

02:37:49

04:06:25

 

35

Szarvas Mátyás

1961

 

Keszthely

F

244

15 / F3

01:13:42

02:37:18

04:06:46

 

36

Hegyi Loránd

1974

 

Szolnok

F

128

19 / F2

01:16:25

02:42:15

04:08:57

 

37

Salamon István

1962

 

Mezőtárkány

F

34

16 / F3

01:12:43

02:33:04

04:11:03

 

38

Kádár-Csoboth Péter

1978

Futóbolondok SE

Budapest

F

155

20 / F2

 

02:43:16

04:13:01

 

39

Vavrochova, Monika

1968

 

Prague

N

223

2 / N3

01:11:37

02:37:42

04:13:46

 

40

Zandbergen, Robert

1963

 

Rijnsburg

F

229

17 / F3

01:14:27

02:37:38

04:14:56

 

41

Druskó Zsófia

1966

Fővárosi Vízművek SK

Törökbálint

N

242

3 / N3

01:13:44

02:41:07

04:15:34

 

42

Farkas László

1967

Futóbolondok SE

Budapest

F

20

18 / F3

01:16:18

02:43:18

04:15:46

 

43

Vadász Attila

1964

Tapolca Honvéd SE

Szigliget

F

269

19 / F3

01:09:48

02:33:02

04:16:48

 

44

Windisch, Ralf

1969

Therme LT Böblingen

Grafenau

F

209

20 / F3

01:19:05

02:45:53

04:17:54

 

45

Czoske, Jörg

1959

 

Holldorf

F

225

20 / F3

01:19:03

02:45:53

04:17:54

 

46

Köves Péter

1972

Kaposvári Atlétikai

Nagykanizsa

F

114

22 / F3

01:14:56

02:35:43

04:18:11

 

47

Vakhal György

1955

Honvéd Rákóczi SE

Szentes

F

278

1 / F4

01:11:42

02:34:40

04:18:58

 

48

Klam Csaba

1970

 

Soltvadkert

F

29

23 / F3

01:14:53

02:40:15

04:19:27

 

49

Szőke Tamás

1970

Szondi SE

Székesfehérvár

F

14

24 / F3

01:16:57

02:43:22

04:20:45

 

50

Lukovics Béla

1953

Békéscsabai AC

Békéscsaba

F

58

2 / F4

01:18:53

02:47:02

04:20:56

 

51

Soós Péter

1970

Honvéd Szondi SE

Székesfehérvár

F

276

25 / F3

01:20:59

02:46:16

04:20:58

 

52

Marosi Péter

1975

IKEA FC

Baja

F

241

21 / F2

01:18:41

02:45:45

04:21:01

 

53

Kiss Péter

1986

Margita 344,2 TSE

Gyöngyös

F

17

22 / F2

01:10:01

02:31:52

04:21:25

 

54

Jameson, Iveagh

1970

 

Bailieborough

F

236

26 / F3

01:25:59

02:55:24

04:22:33

 

55

Máthé Zoltán

1974

 

Budapest

F

192

23 / F2

01:18:51

02:48:45

04:22:43

 

56

Gyúri Attila

1977

Masterfield Oktatókö

Budapest

F

138

24 / F2

01:19:37

02:48:17

04:23:05

 

57

Kolonics Tamás

1971

 

Váchartyán

F

186

27 / F3

01:20:45

02:50:01

04:24:19

 

58

Fekete Gábor

1957

Margita 344,2 TSE

Veresegyház

F

206

28 / F3

01:12:55

02:39:31

04:25:09

 

59

Bakó Gábor

1968

 

Pomáz

F

115

29 / F3

01:18:02

 

04:25:39

 

60

Koncz Levente

1974

 

Budapest

F

208

25 / F2

01:19:43

02:49:03

04:26:30

 

61

Bódis Tamás

1988

MH 86.Szolnok Heliko

Hangony

F

273

1 / F1

01:04:28

02:26:51

04:26:52

 

62

Tóth Iván Csaba

1974

Vasemberek Klubja

Fót

F

202

26 / F2

01:20:03

02:49:57

04:27:14

 

63

Láng István

1957

FFTC

Göd (Alsógöd)

F

30

30 / F3

01:16:14

02:43:17

04:27:16

 

64

Nixon, Rosemary

1968

 

Annecy

N

231

4 / N3

01:18:24

02:48:02

04:27:30

 

65

Rabi István

1973

FFTC

Dunaújváros

F

256

27 / F2

01:07:21

02:31:52

04:28:22

 

66

Gáti Levente

1959

ALLTECH

Budapest

F

144

31 / F3

01:17:53

02:46:46

04:29:06

 

67

Czaltig Zsolt

1974

 

Százhalombatta

F

129

28 / F2

01:18:26

02:50:57

04:29:17

 

68

Horváth Monika

1966

MOGYI SE

Baja

N

130

5 / N3

01:20:56

02:50:07

04:29:31

 

69

Révhegyi Zoltán

1971

Baltazár SC

Budapest

F

211

32 / F3

01:18:32

02:50:36

04:31:11

 

70

Ács László

1960

MH 86.Szolnok Heliko

Szolnok

F

271

33 / F3

01:19:15

02:50:22

04:32:27

 

71

Veress Béla

1977

 

Budapest

F

147

29 / F2

01:12:52

02:37:48

04:32:55

 

72

Vajas, Roland

1976

Csallóközi Marathon

Dunajská Streda

F

112

30 / F2

01:19:04

02:50:44

04:33:23

 

73

Luber, Anton

1965

 

 

F

235

34 / F3

01:20:50

02:53:53

04:33:34

 

74

Müller-Wechser, Peter

1959

 

 

F

247

34 / F3

01:20:47

02:53:49

04:33:34

 

75

Visy Ferenc

1947

Sirály

Nagykovácsi

F

197

3 / F4

01:16:20

02:47:23

04:34:17

 

76

Balogh Ádám

1979

BKV Előre SC

Budapest

F

187

31 / F2

01:23:38

02:59:01

04:34:24

 

77

Billson, Simon

1976

MVH Tri

Unterschleissheim

F

181

32 / F2

01:18:17

02:49:16

04:34:34

 

78

Zömbik László

1961

 

Keszthely

F

254

36 / F3

01:25:09

02:59:33

04:34:52

 

79

Kollár Szabolcs

1970

 

Budapest

F

215

37 / F3

01:19:32

02:51:29

04:34:54

 

80

Szabó Krisztina dr.

1971

 

Budapest

N

135

6 / N3

01:18:37

02:51:33

04:35:38

 

81

Mayer Brigitta

1976

 

Mosonmagyaróvár

N

153

2 / N2

01:19:39

02:51:28

04:36:02

 

82

Valkai Eszter

1985

 

Kedington

N

118

3 / N2

01:19:32

02:51:25

04:36:03

 

83

Ozsvár Tihamér

1969

 

Csantavér

F

149

38 / F3

01:25:05

02:57:51

04:36:11

 

84

Gyurján Tamás

1980

 

Budapest

F

266

33 / F2

01:19:16

02:48:12

04:36:14

 

85

Huszty Béla

1964

KELE

Kalocsa

F

255

39 / F3

01:16:22

 

04:36:38

 

86

Mohr, Christian

1968

LG DUV

Hamburg

F

234

40 / F3

01:26:17

03:03:43

04:36:39

 

87

Kósa Judit dr.

1961

Bárdos DSE

Budapest

N

262

7 / N3

01:20:09

02:54:42

04:36:49

 

88

Kreszta Zoltán

1970

UTE

Budapest

F

11

41 / F3

01:19:11

02:49:21

04:38:17

 

89

Simon Péter

1965

 

Budapest

F

249

42 / F3

01:18:34

02:50:32

04:39:01

 

90

Vissers, Wilma

1963

 

Illgau

N

216

8 / N3

01:21:18

02:55:50

04:39:11

 

91

Dáva Iván

1960

Újbuda TC

Budaörs

F

23

43 / F3

01:10:42

02:41:30

04:40:41

 

92

Olcsák József

1978

Vasemberek Klubja

Tiszatenyő

F

105

34 / F2

01:22:58

02:59:01

04:40:43

 

93

Gerencsér Miklós

1977

Polythlon

Budapest

F

156

35 / F2

01:16:06

02:50:57

04:42:55

 

94

Balkai Dániel

1986

LapáTolók SE

Érd

F

203

36 / F2

01:21:41

02:57:39

04:43:02

 

95

Leskovics Józsefné Andre

1968

LESI SE

Budapest

N

201

9 / N3

01:22:24

03:00:04

04:43:04

 

96

Morócz József

1969

SZUFLA

Budapest

F

193

44 / F3

01:18:02

02:48:12

04:43:23

 

97

Komjáti Sándor dr

1964

Tapolca Honvéd SE

Tapolca

F

270

45 / F3

01:20:41

02:58:01

04:45:18

 

98

Szabó Zoltán dr

1958

 

Dunaújváros

F

240

46 / F3

01:20:43

02:51:10

04:45:20

 

99

Barnucz Zoltán

1977

 

Debrecen

F

261

37 / F2

01:16:31

02:48:09

04:45:56

 

100

Mészáros Zoltán

1978

Honvéd Aurora SE

Szigetszentmiklós

F

281

38 / F2

01:25:25

03:01:50

04:46:51

 

101

Hegedűs József

1963

FFTC

Dunaföldvár

F

200

47 / F3

01:23:41

03:00:28

04:47:26

 

102

Czégény Erzsébet

1967

Elite fitt

Békéscsaba

N

284

10 / N3

01:21:38

02:59:59

04:47:39

 

103

Vollár Gyula

1971

Vasemberek Klubja

Pécel

F

132

48 / F3

01:26:54

03:04:49

04:47:53

 

104

Varga Máté

1976

 

Gyermely

F

120

39 / F2

01:11:19

02:46:42

04:47:56

 

105

Róta Annamária

1981

Békéscsabai AC

Békéscsaba

N

142

4 / N2

01:22:16

03:02:16

04:49:09

 

106

Prekopp Péter Dr.

1978

 

Budapest

F

133

40 / F2

01:25:15

03:02:38

04:50:50

 

107

Szabó Balázs dr.

1970

 

Budapest

F

103

49 / F3

01:25:15

03:02:37

04:50:52

 

108

Ekstam, Jonas

1963

 

Karlstad

F

277

50 / F3

01:19:37

 

04:52:53

 

109

Pálffy Tibor

1953

Margita 344,2 TSE

Gödöllő

F

16

4 / F4

01:23:08

02:58:46

04:53:10

 

110

Scheffer István

1960

PAFF

Paks

F

292

51 / F3

01:21:42

02:55:17

04:53:47

 

111

Erdei, Ferencz

1975

Zebra Futóklub

Budapest

F

205

41 / F2

01:29:11

03:05:09

04:54:23

 

112

Járosi Tamás

1973

Zebra Futóklub

Nagykanizsa

F

109

42 / F2

01:20:07

03:01:34

04:55:00

 

113

Reim, Annette

1968

TSV Simmozheim

Simmozheim

N

232

11 / N3

01:25:20

03:04:21

04:57:09

 

114

Szalma Rita

1970

 

Budapest

N

134

12 / N3

01:19:41

02:58:20

04:58:00

 

115

Lembke, Peter

1971

 

Sollentuna

F

220

52 / F3

01:27:05

03:11:29

04:58:56

 

116

Schuh Gábor Ferenc

1979

Répcelaki SE

Répcelak

F

258

43 / F2

01:25:28

03:01:52

05:00:45

 

117

Kozelj, Bostjan

1978

 

Bled

F

265

44 / F2

01:24:30

03:05:48

05:00:51

 

118

Takács Edina

1972

 

Dévaványa

N

140

5 / N2

01:27:16

 

05:01:14

 

119

Alnebring, Robert

1958

 

Uppsala

F

218

53 / F3

01:20:43

02:56:31

05:03:46

 

120

Paraniak, Jan

1950

 

Huddinge

F

222

5 / F4

01:23:32

03:07:47

05:03:48

 

121

Kóti István

1966

 

Dunaújváros

F

185

54 / F3

01:26:35

03:08:53

05:04:08

 

122

Kollár Zoltán

1965

Knorr-Bremse

Budapest

F

55

55 / F3

01:30:51

03:16:38

05:04:57

 

123

Von Uleniecki, Alexander

1968

 

Berlin

F

227

56 / F3

01:36:57

03:20:28

05:07:45

 

124

Popovics Gábor

1977

 

Budapest

F

287

45 / F2

01:21:59

02:58:57

05:07:45

 

125

Blaskó Mihály

1980

 

Budapest

F

286

46 / F2

01:31:31

03:17:41

05:07:55

 

126

Kuthy Péter

1975

 

Budapest

F

288

47 / F2

01:14:01

02:54:02

05:07:59

 

127

Posztobányi Zoltán

1963

KELE

Kalocsa

F

150

57 / F3

01:20:37

03:02:37

05:08:12

 

128

Horváth János

1959

FittBike Se

Pécsbagota

F

279

58 / F3

01:25:21

03:05:03

05:09:15

 

129

Lovas Mátyás

1979

OSE Kószák

Oroszlány

F

148

48 / F2

01:29:13

03:09:42

05:11:20

 

130

Fazekas János

1968

Vasemberek Klubja

Budapest

F

107

59 / F3

01:32:57

03:19:56

05:12:16

 

131

Jánosi Kornél dr.

1964

Buda Fitness

Szentendre

F

125

59 / F3

01:32:57

03:19:13

05:12:16

 

132

Budenszki Péter

1973

MAC

Budapest

F

152

49 / F2

01:27:21

03:09:17

05:13:02

 

133

Polgár Sándor

1956

Versenycsigák

Törökszentmiklós

F

243

6 / F4

01:33:15

03:21:58

05:15:46

 

134

Zlinszky András

1983

Regnum Marianum SE

Tihany

F

248

50 / F2

01:31:18

03:20:33

05:18:03

 

135

Kecskés László

1964

 

Budapest

F

117

61 / F3

01:23:17

03:04:18

05:20:03

 

136

Timkó Zoltán

1954

Futóbolondok SE

Budaörs

F

121

7 / F4

01:23:18

03:04:14

05:20:04

 

137

Ramoska, Povilas

1957

 

Vilnius

F

237

62 / F3

01:25:41

03:12:22

05:20:57

 

138

Koffein Kapitány

1979

 

Szajol

F

113

51 / F2

01:37:11

 

05:22:27

 

139

Csorba László

1970

 

Eger

F

116

63 / F3

01:26:55

03:13:34

05:25:48

 

140

Ajkay Antal

1950

Sárvár Kinizsi SE

Budapest

F

102

8 / F4

01:32:48

03:20:53

05:26:22

 

141

Nedeczky László Tamás

1984

 

Budapest

F

250

52 / F2

01:32:10

03:22:33

05:28:09

 

142

Deák, Andreas

1963

 

Berlin

F

213

64 / F3

01:36:54

03:20:24

05:30:45

 

143

Sólyom Zoltán

1972

Ikarus BSE

Budapest

F

245

65 / F3

01:27:00

03:20:59

05:31:12

 

144

Berzy Judith

1973

 

Budapest

N

22

6 / N2

01:29:47

03:22:39

05:34:24

 

145

Bálint Zsolt

1970

 

Dunaharaszti

F

280

66 / F3

01:26:57

03:16:49

05:35:23

 

146

Bozó Pál

1939

Futóbolondok SE

Erdőkertes

F

204

9 / F4

01:29:52

03:22:09

05:37:02

 

147

Fenyő István

1963

 

Mucsi

F

184

67 / F3

01:22:14

 

05:40:46

 

148

Szekeres Nyúl

1967

Futóbolondok SE

Budapest

N

122

13 / N3

01:31:17

03:21:58

05:41:53

 

149

Séra István

1960

 

Budapest

F

36

68 / F3

01:31:13

03:21:50

05:41:54

 

150

Baranyai Máté

1978

 

Balatonfüred

F

151

53 / F2

01:16:19

03:15:55

05:43:33

 

151

Hack Román Antal

1974

Hack-i mer az nyer

Nyergesújfalu

F

25

54 / F2

01:26:49

03:22:19

05:43:34

 

152

Lajszner Lajos

1966

 

Eger

F

239

69 / F3

01:31:17

03:28:04

05:44:50

 

153

Paraniak, Barbro

1956

 

Huddinge

N

221

14 / N3

01:39:06

03:37:01

05:46:29

 

154

Gnauert, René

1972

 

Berlin

F

191

55 / F2

01:41:53

03:35:43

05:47:57

 

155

Wiesler, Peter

1955

 

Akersberga

F

219

10 / F4

01:37:25

03:35:29

05:47:59

 

156

Kirmer Tamás

1983

 

Barcs

F

127

56 / F2

01:30:05

03:32:31

05:50:55

 

157

Korcsmáros Tamás

1972

 

Békéscsaba

F

246

57 / F2

01:38:45

03:45:48

05:53:35

 

158

Beelitz, Ralf

1963

 

Berlin

F

189

70 / F3

01:42:12

03:44:24

06:00:17

 

159

Cserhalmi Ágnes

1976

SZUFLA

Budapest

N

282

7 / N2

01:37:24

03:48:12

06:01:45

 

160

Bicher, Stefan

1982

 

Berlin

F

190

58 / F2

01:43:25

03:58:50

06:19:00

 

161

Leffler, Mirko

1970

 

Suhl

F

188

71 / F3

01:43:24

03:59:22

06:19:01

 

999

Maczó András

1949

Zöldgömb SK

Budapest

F

26

999 / F4

01:49:43

04:10:53

99:00:00

 

999

Szita János

1973

Taszári Honvéd SE

Kaposvár

F

257

999 / F2

01:27:37

03:26:03

99:00:00

 

 

5. BSI Balaton Szupermaraton

H 2012.03.19. 7:41

Összetett eredmények

készítette: OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2011


 

 

Men teams -136 (25)

 

 

Hely

Rajtsz

Név

N1

 

N2

 

N3

 

N4

 

Idő

Kül.

 

 

1

4050

Jászberény Futászai I.

3:10:16

1

3:35:56

2

2:58:00

2

3:34:50

2

13:19:02

0:00

2

4103

Duna Aszfalt

3:14:22

3

3:33:56

1

2:57:27

1

3:38:34

4

13:24:19

+5:17

3

4056

HASE Katonafutók 1.

3:10:39

2

3:41:05

4

3:03:55

5

3:32:35

1

13:28:14

+9:12

4

4046

Honvéd Arrabona SE

3:22:27

6

3:40:20

3

3:02:38

3

3:36:57

3

13:42:22

+23:20

5

4070

Gróf Hadik András HSE 1

3:14:25

4

3:46:26

6

3:02:54

4

3:41:22

5

13:45:07

+26:05

6

4072

TTT-HSE

3:17:59

5

3:44:06

5

3:05:02

6

3:49:09

6

13:56:16

+37:14

7

4111

IT-RUNNERS

3:35:14

7

4:00:52

7

3:16:46

7

3:58:15

9

14:51:07

+1:32:05

8

4036

BVDOSZ-NAKFT

3:51:54

11

4:12:02

8

3:29:12

9

3:58:01

8

15:31:09

+2:12:07

9

4015

IronTomi és a volt Barátait...

3:39:09

8

4:23:43

10

3:43:04

12

3:51:32

7

15:37:28

+2:18:26

10

4138

IPSE Drink Team

3:45:22

10

4:28:45

11

3:40:29

11

4:25:35

11

16:20:11

+3:01:09

11

4062

Ifua

3:43:54

9

4:30:43

12

3:52:56

14

4:17:22

10

16:24:55

+3:05:53

12

4134

MH.86.Szolnok Helikopter Bázis-Honvéd SE

3:58:32

14

4:23:32

9

4:02:58

19

4:32:57

12

16:57:59

+3:38:57

13

4005

MAC

3:57:53

13

4:36:27

14

3:55:24

16

4:36:19

14

17:06:03

+3:47:01

14

4150

SAPorun

4:42:09

22

4:34:51

13

3:26:46

8

4:34:29

13

17:18:15

+3:59:13

15

4058

MH.86.Szolnok Helikopter Bázis-Honvéd SE

4:20:15

17

4:41:08

15

3:36:58

10

4:44:56

15

17:23:17

+4:04:15

16

4104

Tóték

3:52:02

12

4:51:32

16

3:45:01

13

5:03:10

19

17:31:45

+4:12:43

17

4149

Kínom-Dánom

4:18:31

15

5:02:06

17

3:53:40

15

4:50:18

17

18:04:35

+4:45:33

18

4054

HP Fogashajtók

4:20:06

16

5:17:49

19

3:58:43

18

4:58:59

18

18:35:37

+5:16:35

19

4126

!!Ne Ess Pánikba!!

4:44:08

23

5:07:28

18

3:58:37

17

4:46:42

16

18:36:55

+5:17:53

20

4037

Gépészek

4:26:46

19

5:21:35

21

4:18:02

21

5:12:29

21

19:18:52

+5:59:50

21

4035

Ne Haggyá Le!

4:31:03

20

5:19:16

20

4:16:06

20

5:17:22

22

19:23:47

+6:04:45

22

4038

G.Á.Z.T

4:26:45

18

5:24:51

22

4:42:38

23

5:10:39

20

19:44:53

+6:25:51

23

4105

Fürge Róka Lábak I.

4:36:05

21

5:29:16

23

4:33:44

22

5:27:22

23

20:06:27

+6:47:25

24

4107

Fürge Róka Lábak III.

4:54:22

24

5:59:15

24

4:44:53

24

5:36:02

24

21:14:32

+7:55:30

25

4130

Kri-Ta-Ma

5:12:44

25

6:03:04

25

4:57:24

25

5:56:46

25

22:09:58

+8:50:56

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Men teams 137- (58)

 

 

Hely

Rajtsz

Név

N1

 

N2

 

N3

 

N4

 

Idő

Kül.

 

 

1

4148

Coca-Cola Testébresztő 1

2:52:30

1

3:17:08

1

2:40:28

1

3:14:37

1

12:04:43

0:00

2

4078

MH 54 Veszprém 1

3:01:33

2

3:24:07

2

2:43:42

2

3:24:27

2

12:33:49

+29:06

3

4048

QC Research Ltd.

3:04:58

3

3:31:09

3

3:00:36

3

3:26:46

3

13:03:29

+58:46

4

4043

Jász Tri

3:12:11

4

3:43:49

4

3:08:09

6

3:43:35

6

13:47:44

+1:43:01

5

4004

Igazságyügyi SE

3:21:06

5

3:55:30

6

3:04:42

4

3:50:45

8

14:12:03

+2:07:20

6

4057

HASE Katonafutók 2.

3:26:16

7

3:58:36

7

3:07:06

5

3:40:51

4

14:12:49

+2:08:06

7

4069

Vágtató Szondi

3:24:57

6

3:54:30

5

3:14:21

7

3:52:23

9

14:26:11

+2:21:28

8

4068

Clexane Lovagok

3:26:17

8

3:59:13

8

3:15:16

8

3:45:53

7

14:26:39

+2:21:56

9

4079

MH 54 Veszprém 2

3:37:29

12

4:10:28

11

3:18:12

9

3:42:09

5

14:48:18

+2:43:35

10

4011

IronTomi és a volt Barátai

3:29:54

9

4:06:31

9

3:32:33

18

3:59:16

10

15:08:14

+3:03:31

11

4071

Gróf Hadik András HSE 2

3:33:48

10

4:10:21

10

3:19:47

10

4:08:44

13

15:12:40

+3:07:57

12

4063

Fuszekli SE

3:45:46

14

4:13:14

14

3:23:01

11

4:06:48

12

15:28:49

+3:24:06

13

4045

Budapesti Kutatóreaktor

3:46:46

17

4:15:30

16

3:29:03

14

4:06:06

11

15:37:25

+3:32:42

14

4123

Böllér Kitty

3:46:33

16

4:12:23

13

3:28:51

13

4:10:13

14

15:38:00

+3:33:17

15

4034

OTP Bank

3:36:57

11

4:10:46

12

3:33:38

19

4:18:24

19

15:39:45

+3:35:02

16

4067

DOMINO

3:51:00

20

4:14:36

15

3:29:33

16

4:11:40

16

15:46:49

+3:42:06

17

4077

DKP

3:46:24

15

4:20:41

17

3:29:06

15

4:12:45

17

15:48:56

+3:44:13

18

4040

Triász IC

3:51:41

21

4:22:59

18

3:31:51

17

4:10:32

15

15:57:03

+3:52:20

19

4055

HP Critical Path Team

3:44:31

13

4:25:23

19

3:26:00

12

4:44:37

37

16:20:31

+4:15:48

20

4129

PSZF Zalaegerszeg

3:58:44

25

4:37:14

24

3:37:12

20

4:23:12

20

16:36:22

+4:31:39

21

4108

Suhanj! tri-jó

3:47:30

18

4:26:51

20

3:55:12

36

4:28:16

23

16:37:49

+4:33:06

22

4102

Váczi Sárkányzsír Égetők

3:59:55

26

4:31:18

21

3:41:38

22

4:26:46

21

16:39:37

+4:34:54

23

4065

Ördögkatlan Fesztivál

3:56:34

24

4:38:00

26

3:45:27

25

4:27:52

22

16:47:53

+4:43:10

24

4033

Fekete Rózsa.hu

3:54:28

22

4:35:56

23

3:45:04

23

4:32:32

28

16:48:00

+4:43:17

25

4124

Europtik

3:55:33

23

4:37:44

25

3:45:29

26

4:30:55

25

16:49:41

+4:44:58

26

4006

3 Férfi és 1 Lady

4:02:25

28

4:53:52

40

3:38:35

21

4:15:16

18

16:50:08

+4:45:25

27

4039

Használtautó.hu

3:48:54

19

4:35:31

22

3:50:02

30

4:41:27

34

16:55:54

+4:51:11

28

4059

Masters

4:01:57

27

4:43:59

30

3:52:51

34

4:39:57

31

17:18:44

+5:14:01

29

4001

Nestlépegetők

4:20:32

39

4:42:47

29

3:45:45

27

4:31:42

27

17:20:46

+5:16:03

30

4073

IT Csapásmérők Honvéd Sas-hegy SE

4:03:42

29

4:41:24

28

3:50:03

31

4:55:49

49

17:30:58

+5:26:15

31

4012

Gézengúzok

4:06:09

32

4:51:59

35

3:53:14

35

4:41:21

33

17:32:43

+5:28:00

32

4052

BM196Superheroes

4:24:43

42

4:52:58

39

3:45:18

24

4:30:57

26

17:33:56

+5:29:13

33

4125

Öreg Karatés Nem Vén Futó

4:04:48

31

4:50:13

33

3:58:04

39

4:47:13

41

17:40:18

+5:35:35

34

4076

Vakegerek

4:21:43

40

4:45:01

31

4:03:32

44

4:30:04

24

17:40:20

+5:35:37

35

4142

AWF I.

4:08:36

33

4:49:05

32

3:52:47

33

4:50:11

45

17:40:39

+5:35:56

36

4137

AntiKitty

4:11:13

34

4:52:08

36

3:59:18

41

4:53:41

47

17:56:20

+5:51:37

37

4101

Kocogunk

4:24:57

43

5:00:16

45

3:52:00

32

4:44:31

36

18:01:44

+5:57:01

38

4122

Pampuskák

4:11:28

35

5:02:36

50

4:05:58

45

4:42:41

35

18:02:43

+5:58:00

39

4044

Futrinka Utca

4:49:04

55

4:51:33

34

3:47:24

29

4:38:55

30

18:06:56

+6:02:13

40

4008

Együtt egymásért Fittbik

4:20:03

38

5:01:28

49

4:02:06

43

4:44:45

38

18:08:22

+6:03:39

41

4110

GÉP-COOP TEAM

4:25:36

46

4:56:02

42

3:58:19

40

4:48:36

44

18:08:33

+6:03:50

42

4014

X-TEAM

4:30:05

49

4:58:05

43

3:56:13

38

4:46:26

40

18:10:49

+6:06:06

43

4007

Fuga Sc

4:23:36

41

5:01:13

48

3:55:36

37

4:55:00

48

18:15:25

+6:10:42

44

4060

Groupama Garancia Biztosító

4:24:58

44

5:00:19

47

4:08:11

48

4:50:28

46

18:23:56

+6:19:13

45

4053

HP Rutin

4:43:27

52

5:00:17

46

4:08:05

47

4:40:53

32

18:32:42

+6:27:59

46

4013

maradj parton

4:48:53

54

4:55:49

41

4:07:18

46

4:45:00

39

18:37:00

+6:32:17

47

4112

Hárman Párban

4:13:27

37

4:59:52

44

4:13:26

49

5:11:04

52

18:37:49

+6:33:06

48

4106

Fürge Róka Lábak II.

4:12:51

36

5:03:14

51

4:00:19

42

5:35:51

57

18:52:15

+6:47:32

49

4128

3 AMIGOS

4:04:20

30

4:39:26

27

5:37:01

58

4:35:11

29

18:55:58

+6:51:15

50

4064

SziAMIA

4:25:35

45

5:12:29

52

4:14:15

50

5:08:16

50

19:00:35

+6:55:52

51

4009

Vodafut Sales Heroes

4:53:51

56

4:52:49

38

4:35:22

55

4:48:07

42

19:10:09

+7:05:26

52

4140

IPSE All Stars

4:29:01

48

5:15:48

53

4:24:43

54

5:11:57

53

19:21:29

+7:16:46

53

4049

Lexmark Futóklub

5:54:48

58

4:52:44

37

3:46:57

28

4:48:28

43

19:22:57

+7:18:14

54

4132

Tűzszekerek

4:43:30

53

5:17:57

54

4:16:53

51

5:10:36

51

19:28:56

+7:24:13

55

4113

Papírkutyák

4:27:25

47

5:39:27

57

4:18:03

52

5:17:51

54

19:42:46

+7:38:03

56

4042

Pisti És A Csajok

4:42:02

51

5:27:01

56

4:19:59

53

5:20:08

55

19:49:10

+7:44:27

57

4010

Gépbolt.hu

4:37:17

50

5:19:08

55

4:56:05

57

5:47:59

58

20:40:29

+8:35:46

58

4131

Milpress-Oce

4:53:54

57

5:45:46

58

4:42:21

56

5:35:46

56

20:57:47

+8:53:04

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Women teams -136 (2)

 

 

Hely

Rajtsz

Név

N1

 

N2

 

N3

 

N4

 

Idő

Kül.

 

 

1

4066

Pesti Futó Bestik Polythlon

3:48:16

1

4:08:50

1

3:28:43

1

4:04:31

1

15:30:20

0:00

2

4139

IPSE Dangerous Divas

4:20:44

2

5:00:27

2

4:10:09

2

5:06:01

2

18:37:21

+3:07:01

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Women teams 137- (10)

 

 

Hely

Rajtsz

Név

N1

 

N2

 

N3

 

N4

 

Idő

Kül.

 

 

1

4041

Joya-Spuri

3:50:03

2

4:19:57

1

3:31:43

1

4:15:46

2

15:57:29

0:00

2

4051

Csajok a Promenádról

3:49:16

1

4:24:51

2

3:37:16

3

4:06:48

1

15:58:11

+0:42

3

4121

TárnokSprintes Csajok

3:55:33

4

4:28:13

3

3:37:30

4

4:24:06

6

16:25:22

+27:53

4

4127

DRSE

3:58:33

5

4:28:40

4

3:38:41

5

4:22:09

5

16:28:03

+30:34

5

4047

Bé-Kák

3:58:44

6

4:37:18

6

3:35:50

2

4:18:31

3

16:30:23

+32:54

6

4074

MH 54 Veszprém 3

3:55:19

3

4:31:13

5

3:47:22

6

4:18:35

4

16:32:29

+35:00

7

4136

Keszthelyi Kilométerek

4:02:14

7

4:39:04

7

3:52:40

7

4:50:50

7

17:24:48

+1:27:19

8

4133

Minden-Kor Hárman

4:19:44

8

5:00:17

8

3:54:50

8

4:51:25

8

18:06:16

+2:08:47

9

4003

Forest-team

4:40:45

9

5:20:46

9

4:28:57

9

5:26:52

9

19:57:20

+3:59:51

10

4075

Vegyigyümi

4:48:34

10

5:28:47

10

4:30:52

10

5:35:00

10

20:23:13

+4:25:44

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Men pairs (23)

 

 

Hely

Rajtsz

Név

N1

 

N2

 

N3

 

N4

 

Idő

Kül.

 

 

1

2058

Boonga-Mobil

3:11:46

1

3:49:13

1

2:56:10

1

3:37:16

1

13:34:25

0:00

2

2005

Lokálpatrióták

3:21:22

2

3:52:47

2

3:10:42

3

3:52:25

3

14:17:16

+42:51

3

2027

Szentes Város Futópáros

3:24:42

4

3:54:56

3

3:09:06

2

3:49:21

2

14:18:05

+43:40

4

2044

MH. 86. Szolnok Helikopt Bázis-Honvéd SE

3:24:12

3

4:01:13

4

3:27:54

6

4:21:36

9

15:14:55

+1:40:30

5

2006

Tom & Füszi

3:34:01

5

4:16:18

6

3:22:21

5

4:04:54

4

15:17:34

+1:43:09

6

2043

Szeszegerek

3:36:21

6

4:15:25

5

3:21:29

4

4:07:44

5

15:20:59

+1:46:34

7

2040

Milpress 1

3:54:17

8

4:35:47

10

3:38:10

7

4:34:51

13

16:43:05

+3:08:40

8

2008

Rákok

3:56:22

9

4:48:47

13

3:38:46

8

4:20:29

8

16:44:24

+3:09:59

9

2042

B2B

4:12:04

18

4:22:44

7

3:51:59

13

4:18:07

6

16:44:54

+3:10:29

10

2032

Manci SE

3:57:27

10

4:30:19

8

3:43:13

11

4:37:04

14

16:48:03

+3:13:38

11

2025

Szárnyaszegett Ólommadar

4:02:07

13

4:35:00

9

3:50:57

12

4:20:08

7

16:48:12

+3:13:47

12

2053

Győri Futoltók

3:53:23

7

4:42:23

12

3:42:22

9

4:31:03

11

16:49:11

+3:14:46

13

2001

duHAJ KANok

4:01:53

12

4:55:07

15

3:42:24

10

4:34:28

12

17:13:52

+3:39:27

14

2063

AWF II.

4:04:12

14

4:38:06

11

3:53:38

14

4:50:09

17

17:26:05

+3:51:40

15

2060

Hírös Pockok Honvéd SE

3:57:58

11

5:12:01

19

4:25:43

20

4:23:26

10

17:59:08

+4:24:43

16

2031

Laosz

4:26:54

19

4:49:58

14

4:00:16

16

4:47:43

15

18:04:51

+4:30:26

17

2004

Ájronok

4:09:59

17

5:08:19

18

3:59:28

15

4:48:19

16

18:06:05

+4:31:40

18

2057

Coca Cola Zozó Művek

4:06:56

15

5:00:06

16

4:09:10

17

5:13:47

21

18:29:59

+4:55:34

19

2054

Záróbusz Felvezetők

4:09:53

16

5:03:56

17

4:11:16

18

5:06:22

18

18:31:27

+4:57:02

20

2055

Gebi

4:35:10

20

5:14:45

20

4:15:57

19

5:08:13

20

19:14:05

+5:39:40

21

2029

Zimmer Frei

4:48:21

21

5:15:13

21

4:30:19

21

5:07:49

19

19:41:42

+6:07:17

22

2023

Ka-Csa Duó

4:59:49

22

5:46:57

22

4:35:18

22

5:30:31

22

20:52:35

+7:18:10

23

2050

Éremesélyesek

5:16:20

23

6:01:56

23

4:39:26

23

6:07:46

23

22:05:28

+8:31:03

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Women pairs (4)

 

 

Hely

Rajtsz

Név

N1

 

N2

 

N3

 

N4

 

Idő

Kül.

 

 

1

2051

No Name

4:11:47

1

4:56:31

1

3:55:39

1

4:49:56

1

17:53:53

0:00

2

2046

Szondis Hölgyek

4:32:59

2

5:16:41

2

4:21:32

2

5:11:10

2

19:22:22

+1:28:29

3

2026

Gyöngyi és Helga

4:43:54

3

5:28:49

3

4:34:56

4

5:19:55

3

20:07:34

+2:13:41

4

2041

IBSprint

4:47:47

4

5:45:38

4

4:23:04

3

5:40:38

4

20:37:07

+2:43:14

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mixed pairs (17)

 

 

Hely

Rajtsz

Név

N1

 

N2

 

N3

 

N4

 

Idő

Kül.

 

 

1

2034

Sashegyi Gepárdok

3:16:48

1

3:46:31

1

3:05:38

1

3:32:46

1

13:41:43

0:00

2

2052

Family Run

3:22:06

2

4:00:59

2

3:11:14

3

3:57:15

3

14:31:34

+49:51

3

2039

JOBBomon a BALaton

3:31:52

3

4:25:55

4

3:07:12

2

3:55:48

2

15:00:47

+1:19:04

4

2047

MH 86. Szolnok Helikopte Bázis-Honvéd SE

3:41:12

4

4:22:41

3

3:30:45

5

4:28:04

5

16:02:42

+2:20:59

5

2062

Tünde-Peti

3:43:27

5

4:53:33

8

3:16:40

4

4:13:27

4

16:07:07

+2:25:24

6

2037

Futótűz

3:53:35

6

4:48:34

6

4:02:20

11

4:43:25

8

17:27:54

+3:46:11

7

2059

Mindig Spuri

4:09:59

7

4:47:32

5

3:53:19

6

4:43:26

9

17:34:16

+3:52:33

8

2036

Spuris Vegyes

4:16:33

10

4:53:24

7

3:55:31

8

4:38:24

7

17:43:52

+4:02:09

9

2002

AnyaFia6192

4:16:03

9

4:57:53

9

3:56:26

9

4:38:11

6

17:48:33

+4:06:50

10

2033

Cicamica:Morzsakutya

4:17:04

11

4:58:17

10

3:56:59

10

4:48:41

11

18:01:01

+4:19:18

11

2003

'74-es (év)járat

4:19:39

12

5:01:56

11

4:25:43

15

4:43:52

10

18:31:10

+4:49:27

12

2022

Célbaérkezők

4:26:50

13

5:07:09

12

3:54:47

7

5:06:35

15

18:35:21

+4:53:38

13

2038

A Medve és a Farkas

4:15:46

8

5:12:01

14

4:17:06

12

5:03:41

13

18:48:34

+5:06:51

14

2030

Próba Szerencse

4:46:08

16

5:09:48

13

4:24:28

14

4:57:10

12

19:17:34

+5:35:51

15

2049

Overland Active

4:42:44

15

5:24:59

15

4:28:45

16

5:05:51

14

19:42:19

+6:00:36

16

2061

Mayerek

4:30:15

14

5:32:00

16

4:22:01

13

5:31:26

17

19:55:42

+6:13:59

17

2028

Haj-Sza

5:12:54

17

6:07:58

17

5:08:09

17

5:18:01

16

21:47:02

+8:05:19

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Men individual -25 (1)

 

 

Hely

Rajtsz

Név

N1

 

N2

 

N3

 

N4

 

Idő

Kül.

 

 

1

273

Bódis Tamás

4:26:52

1

5:31:37

1

5:20:58

1

6:21:02

1

21:40:29

0:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Men individual 26-40 (59)

 

 

Hely

Rajtsz

Név

N1

 

N2

 

N3

 

N4

 

Idő

Kül.

 

 

1

283

Steib Péter

3:08:49

1

3:36:33

1

2:48:35

1

3:26:09

1

13:00:06

0:00

2

251

Bonfiglio, Marco

3:11:22

2

3:41:57

2

3:02:28

2

3:43:54

2

13:39:41

+39:35

3

291

Peyer Zoltán

3:14:05

3

3:53:48

3

3:13:58

3

3:59:05

4

14:20:56

+1:20:50

4

182

Rudolf Tamás

3:31:33

7

3:57:53

4

3:15:27

4

3:51:23

3

14:36:16

+1:36:10

5

146

Lakatos Roland

3:37:41

8

4:06:59

5

3:18:48

5

4:02:27

5

15:05:55

+2:05:49

6

267

Vakhal Norbert

3:53:06

12

4:21:55

9

3:22:41

6

4:03:59

6

15:41:41

+2:41:35

7

224

Starek, Martin

3:23:11

4

4:21:48

8

3:45:15

12

4:22:32

8

15:52:46

+2:52:40

8

217

Ridel, Jakub

3:25:14

5

4:27:03

10

3:22:50

7

4:39:22

13

15:54:29

+2:54:23

9

272

Baranyai Krisztián

3:38:22

9

4:20:19

7

3:39:31

9

4:36:46

12

16:14:58

+3:14:52

10

157

Belej Bálint

4:03:38

18

4:19:58

6

3:45:11

11

4:06:24

7

16:15:11

+3:15:05

11

207

Pintér Tibor

3:42:18

10

4:35:35

11

3:39:15

8

4:23:30

9

16:20:38

+3:20:32

12

295

Herbák Gergő

3:47:27

11

4:45:43

13

3:40:45

10

4:26:18

10

16:40:13

+3:40:07

13

9

Rumi Mihály Róbert

3:55:32

13

4:38:22

12

3:49:03

13

4:31:01

11

16:53:58

+3:53:52

14

128

Hegyi Loránd

4:08:57

19

4:58:55

16

3:49:27

14

5:05:44

23

18:03:03

+5:02:57

15

155

Kádár-Csoboth Péter

4:13:01

20

4:57:14

15

4:02:59

17

5:01:34

18

18:14:48

+5:14:42

16

192

Máthé Zoltán

4:22:43

23

5:22:12

26

3:55:28

15

4:49:03

14

18:29:26

+5:29:20

17

138

Gyúri Attila

4:23:05

24

5:11:52

18

4:08:14

18

4:55:09

16

18:38:20

+5:38:14

18

260

Pintér Sándor

4:00:04

15

5:18:12

23

4:16:19

24

5:04:07

20

18:38:42

+5:38:36

19

154

Török Tibor

3:59:37

14

5:27:13

28

4:12:30

21

5:08:55

24

18:48:15

+5:48:09

19

17

Kiss Péter

4:21:25

22

5:21:59

25

4:02:10

16

5:02:41

19

18:48:15

+5:48:09

21

131

Germán László

4:02:47

17

4:50:43

14

4:12:45

22

5:45:41

36

18:51:56

+5:51:50

22

129

Czaltig Zsolt

4:29:17

28

5:13:07

19

4:11:59

20

5:05:14

22

18:59:37

+5:59:31

23

266

Gyurján Tamás

4:36:14

33

5:15:06

21

4:11:55

19

5:04:09

21

19:07:24

+6:07:18

24

241

Marosi Péter

4:21:01

21

5:16:03

22

4:13:55

23

5:21:24

28

19:12:23

+6:12:17

25

202

Tóth Iván Csaba

4:27:14

26

5:19:07

24

4:19:14

25

5:16:36

25

19:22:11

+6:22:05

26

147

Veress Béla

4:32:55

29

5:33:44

30

4:29:42

29

4:53:55

15

19:30:16

+6:30:10

27

205

Erdei, Ferencz

4:54:23

41

5:23:28

27

4:26:45

28

4:56:19

17

19:40:55

+6:40:49

28

281

Mészáros Zoltán

4:46:51

38

5:14:50

20

4:24:32

27

5:17:55

26

19:44:08

+6:44:02

29

187

Balogh Ádám

4:34:24

31

5:28:46

29

4:20:31

26

5:56:27

38

20:20:08

+7:20:02

30

156

Gerencsér Miklós

4:42:55

35

5:43:12

32

4:31:50

30

5:23:10

29

20:21:07

+7:21:01

31

208

Koncz Levente

4:26:30

25

5:43:44

33

4:43:43

36

5:37:42

34

20:31:39

+7:31:33

32

105

Olcsák József

4:40:43

34

5:42:20

31

4:43:18

34

5:37:41

33

20:44:02

+7:43:56

33

148

Lovas Mátyás

5:11:20

48

5:43:53

34

4:34:33

31

5:21:08

27

20:50:54

+7:50:48

34

261

Berki Zoltán

4:45:56

37

5:55:49

38

4:44:15

37

5:41:39

35

21:07:39

+8:07:33

35

256

Rabi István

4:28:22

27

5:59:38

39

5:18:56

50

5:23:24

30

21:10:20

+8:10:14

36

112

Vajas, Roland

4:33:23

30

5:47:32

35

4:45:45

38

6:27:48

45

21:34:28

+8:34:22

37

288

Kuthy Péter

5:07:59

47

6:13:58

45

4:46:24

39

5:26:47

31

21:35:08

+8:35:02

38

286

Blaskó Mihály

5:07:55

46

5:49:32

36

4:43:28

35

6:00:04

39

21:40:59

+8:40:53

39

258

Schuh Gábor Ferenc

5:00:45

43

6:09:25

44

4:57:00

40

5:46:04

37

21:53:14

+8:53:08

40

287

Popovics Gábor

5:07:45

45

6:08:04

43

4:38:31

33

6:11:02

40

22:05:22

+9:05:16

41

133

Prekopp Péter Dr.

4:50:50

40

6:01:52

40

5:05:35

46

6:18:40

42

22:16:57

+9:16:51

42

120

Varga Máté

4:47:56

39

6:03:53

41

5:13:01

47

6:13:53

41

22:18:43

+9:18:37

43

109

Járosi Tamás

4:55:00

42

5:53:34

37

5:00:53

42

6:31:51

46

22:21:18

+9:21:12

44

203

Balkai Dániel

4:43:02

36

6:06:11

42

5:01:07

43

6:34:13

48

22:24:33

+9:24:27

45

250

Nedeczky László Tamás

5:28:09

52

6:28:51

49

4:58:19

41

5:32:28

32

22:27:47

+9:27:41

46

181

Billson, Simon

4:34:34

32

6:46:03

53

4:38:28

32

6:43:30

51

22:42:35

+9:42:29

47

248

Zlinszky András

5:18:03

50

6:39:17

51

5:03:19

45

6:32:44

47

23:33:23

+10:33:17

48

152

Budenszki Péter

5:13:02

49

6:22:28

47

5:14:18

48

6:51:27

52

23:41:15

+10:41:09

49

113

Koffein Kapitány

5:22:27

51

6:43:49

52

5:29:24

52

6:54:28

53

24:30:08

+11:30:02

50

191

Gnauert, René

5:47:57

55

6:52:38

55

5:17:36

49

6:57:28

54

24:55:39

+11:55:33

51

190

Bicher, Stefan

6:19:00

58

6:48:40

54

5:39:11

54

6:20:42

43

25:07:33

+12:07:27

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

25

Hack Román Antal

5:43:34

54

nfb

 

5:37:11

53

7:15:30

55

 

 

 

294

Burányi Viktor

4:01:19

16

5:08:31

17

nfb

 

nfb

 

 

 

 

257

Szita János

nfb

 

6:36:48

50

5:20:56

51

6:36:49

50

 

 

 

246

Korcsmáros Tamás

5:53:35

57

6:19:57

46

nfb

 

nfb

 

 

 

 

151

Baranyai Máté

5:43:33

53

nfb

 

5:02:30

44

6:27:09

44

 

 

 

265

Kozelj, Bostjan

5:00:51

44

6:23:37

48

nfb

 

nfb

 

 

 

 

127

Kirmer Tamás

5:50:55

56

nfb

 

nfb

 

6:35:32

49

 

 

 

289

Filip Krisztián

3:26:40

6

nfb

 

n.i.

 

n.i.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Men individual 41-55 (71)

 

 

Hely

Rajtsz

Név

N1

 

N2

 

N3

 

N4

 

Idő

Kül.

 

 

1

285

Primozic, Lojze

3:11:07

1

3:41:12

1

3:02:14

1

3:43:54

1

13:38:27

0:00

2

300

Ardzijauskas, Aidas

3:18:04

2

3:51:20

2

3:05:36

2

3:50:17

2

14:05:17

+26:50

3

253

Herget, Thomas

3:51:36

7

4:12:52

3

3:34:43

4

4:26:47

7

16:05:58

+2:27:31

4

214

Papp Sándor

3:51:17

6

4:39:48

6

3:30:24

3

4:10:34

4

16:12:03

+2:33:36

5

37

Simon Zoltán

4:04:34

13

4:40:07

7

3:43:14

6

4:26:41

6

16:54:36

+3:16:09

6

33

Pók János

3:55:34

9

4:38:22

5

3:49:21

10

4:38:47

10

17:02:04

+3:23:37

7

143

Kerekes László

3:54:43

8

4:42:10

8

3:42:22

5

4:46:21

12

17:05:36

+3:27:09

8

194

Tigyi László

3:57:37

10

4:49:01

9

3:45:38

7

4:35:47

9

17:08:03

+3:29:36

9

236

Jameson, Iveagh

4:22:33

26

4:54:02

12

3:47:45

9

4:25:05

5

17:29:25

+3:50:58

10

139

Gömöri, József

4:01:15

12

4:50:07

10

4:09:26

24

4:32:59

8

17:33:47

+3:55:20

11

34

Salamon István

4:11:03

16

4:58:37

15

3:46:49

8

4:39:26

11

17:35:55

+3:57:28

12

268

Sipos Sándor

4:04:52

14

4:57:09

13

3:53:59

12

4:56:53

18

17:52:53

+4:14:26

13

244

Szarvas Mátyás

4:06:46

15

4:57:53

14

4:00:33

15

4:49:37

13

17:54:49

+4:16:22

14

158

Dezső Sándor

3:59:36

11

5:04:21

17

4:02:56

16

4:52:25

15

17:59:18

+4:20:51

15

101

Domán Gábor

3:48:59

4

4:35:19

4

4:12:39

26

5:27:09

40

18:04:06

+4:25:39

16

209

Windisch, Ralf

4:17:54

20

5:09:11

21

3:54:38

13

4:55:47

16

18:17:30

+4:39:03

17

14

Szőke Tamás

4:20:45

24

4:50:21

11

4:07:25

20

5:07:43

23

18:26:14

+4:47:47

18

255

Huszty Béla

4:36:38

39

5:02:18

16

4:04:33

17

4:51:09

14

18:34:38

+4:56:11

19

230

Mayer, Georg

3:50:36

5

5:11:09

22

3:57:17

14

5:44:01

47

18:43:03

+5:04:36

20

234

Mohr, Christian

4:36:39

40

5:06:16

18

4:06:11

18

4:55:49

17

18:44:55

+5:06:28

21

20

Farkas László

4:15:46

18

5:12:03

23

4:17:07

29

5:03:40

21

18:48:36

+5:10:09

22

30

Láng István

4:27:16

30

5:07:38

19

4:07:35

21

5:07:59

24

18:50:28

+5:12:01

23

211

Révhegyi Zoltán

4:31:11

32