2013.06.09. - 20. K&H olimpiai maraton váltó          forrás: BSI

Hely.
Pos.

Név/Csapatnév
Name

Csapat
Team

nem
sex

r.sz. 
Start#

kat.h.
cat.pos.

1.kör

2.kör

3.kör

4.kör

5.kör

6. kör

bruttó idő
gross time

eredmény
result

1

Dover Nyelviskola 1.

Tóth Tamás,Józsa Gábor,Szabó Imre,Pelsőczy Attila,Stépán Zsolt,Nagy György

F

2283

FII/1

00:16:29

00:18:40

00:18:22

00:17:06

00:17:50

00:17:16

01:45:42

01:45:42

2

ELTE Sashegyi Gepárdok

Pelsőczy Attila, Beda Szabolcs,Varga Dániel, Balázs Levente,Pach Péter Pál, Szabó Gábor

F

2571

FII/2

00:17:16

00:17:49

00:18:36

00:18:28

00:17:48

00:17:36

01:47:31

01:47:31

3

Honvéd Legények

Rajnai Tamás,László Balázs,Karkiss Gergely Máté,Gyenyercsák Bence,Khoór Bence,Soós Dániel

F

2514

FII/3

00:18:01

00:18:12

00:18:19

00:18:22

00:17:35

00:18:11

01:48:36

01:48:36

4

Vasas SC

Jenkei Péter,Szederkényi Máté,Rezessy Gergely,Kustos Szabolcs,Teőke Ágoston,Felsmann Dániel

F

2521

FII/4

00:16:35

00:17:05

00:17:41

00:18:54

00:18:59

00:22:35

01:51:47

01:51:47

5

Fürge lábú Spurisok

Kindl Gábor,Oláh Bence,Szakter Géza,Séra Tamás,Lencse István Tamás,Juhász Péter

F

3087

FIII/1

00:18:59

00:20:05

00:20:12

00:21:34

00:21:16

00:19:18

02:01:22

02:01:22

6

EFM

Horváth Tibor,Dunai László,Zámbó Tibor,Deli Gergely,Farkas István,Imre Galgóczi

F

3021

FIII/2

00:20:32

00:21:24

00:20:50

00:20:54

00:19:16

00:19:13

02:02:08

02:02:07

7

hit.hu running team

Kárász Zakariás,Bujdosó Tibor,Kófiás László,Üveges Péter,Magyar Zsolt,Dr. Schweigert Árpád

F

3047

FIII/3

00:18:08

00:20:28

00:20:42

00:22:37

00:20:05

00:21:07

02:03:05

02:03:05

8

Villám I.

Böröcz Bence,Gulyás Vencel,Meleg András,Papp Tamás,Borza Tomi,Kalocsai Kristóf

F

1011

FI/1

00:17:53

00:20:49

00:20:45

00:21:06

00:22:21

00:21:19

02:04:11

02:04:11

9

OTP Bank-Sprint

Kedves Roland,Kövér Balázs,Mórocz Balázs ,Takács Domonkos,Kis Imre,Mészáros Miklós

F

2142

FII/5

00:17:28

00:20:31

00:21:44

00:20:54

00:19:05

00:24:35

02:04:14

02:04:14

10

Élményfutárok

Zelnik Róbert,Ádám Attila,Filip Krisztián,Szántai Péter ,Szirmai Zoltán,Galántai György

F

2529

FII/6

00:19:31

00:21:11

00:20:45

00:21:09

00:20:53

00:20:56

02:04:23

02:04:23

11

evopro gyors

Csere János,Hegyi Péter,Varga Tibor,Császár Előd,Kindl Gábor,Szakter Géza

F

2325

FII/7

00:20:21

00:21:43

00:22:39

00:21:22

00:19:52

00:20:14

02:06:08

02:06:08

12

Jász-Plasztik kft., Jászberény Futászai

Kardos Dániel dr.,Nemoda Zsolt,Járomi Béla,Csizmadia Lóránt,Harangozó Károly,Sebestyén Róbert

F

2207

FII/8

00:22:30

00:21:39

00:23:46

00:20:06

00:19:21

00:20:22

02:07:41

02:07:41

1

Macák

Molnár Barbara Katalin,Koris Edina,Illyés Boglárka,Kis Zsanett,Perity Gabriella,Fendrik Zsóka

N

2642

NII/1

00:21:01

00:20:54

00:22:11

00:20:26

00:20:32

00:22:50

02:07:55

02:07:53

13

In Time

Tóth Tamás ifj.,Miksa Zádor,Virág Márton,Fashimon Tamás,Göllény Zsombor,Miksa Kende

F

1007

FI/2

00:21:59

00:23:43

00:21:37

00:19:15

00:22:38

00:19:33

02:08:41

02:08:41

14

Szárnyaszegett Ólommadarak

Galántai György,Kardos Dániel dr.,Juhász András ,Galántai György,Rechnitzer Zoltán,Kárai Péter

F

3100

FIII/4

00:18:35

00:19:19

00:21:20

00:25:25

00:24:14

00:22:30

02:11:20

02:11:20

15

mindsystem.hu

Holczer Péter Pál,Laczkó Péter,Kemény András,Kemény András,Ascheubreuwer Zsolt,Ascheubreuwer Zsolt

F

2540

FII/9

00:21:26

00:21:50

00:23:21

00:22:32

00:20:36

00:22:10

02:11:57

02:11:52

16

Óbuda Hardcore

Olcsák József,Koncz Levente,Markovics Márk,Köcski Réka,Bellus Áron,Bellus Áron

F

2223

FII/10

00:23:32

00:20:19

00:20:08

00:24:20

00:20:54

00:24:09

02:13:23

02:13:20

17

Gyuró Team

Gyurászik László,Szabó István,Szabó István,Lajos József,Szabó Sándor,Pákozdi Paszkál

F

3097

FIII/5

00:20:48

00:23:21

00:23:41

00:22:49

00:20:49

00:22:01

02:13:36

02:13:26

2

Sashegyi Gepárdinák

Ladányi Tímea,Fendrik Zsóka,Korenovszkij Júlia,Laluska Zsuzsa Szabina,Göbölös-Szabó Julianna,Ottlakán Orsolya dr.

N

2601

NII/2

00:21:18

00:22:18

00:24:21

00:20:17

00:23:54

00:22:04

02:14:09

02:14:09

18

Palóc Párducok

Nánássy Péter,Borda Gyula,Jamrik Krisztián,Laczkó Gábor,Laczkó Levente,Schulcz György

F

2253

FII/11

00:23:17

00:22:51

00:23:44

00:21:42

00:21:57

00:20:52

02:14:23

02:14:21

3

Bajnokok Voltunk

Farkas Ágota,Jakab Ágnes,Földingné Nagy Judit,Földing Réka,Teveli Petra,Barócsi Heléna

N

3212

NIII/1

00:20:02

00:21:54

00:20:28

00:22:56

00:26:39

00:23:05

02:15:01

02:15:01

19

Bölények

Sütő Zoltán,Végh György,Lovász Károly,Földes György,Berki Ervin,Zsuppán István

F

3014

FIII/6

00:21:06

00:23:35

00:21:05

00:24:45

00:24:13

00:21:14

02:16:20

02:15:57

20

KSE-UTE 1.

Juhász Péter,Tamás Botond,Tamás Csaba Gergely dr,Koklárné Teveli Zsanett,Prokoppné Teveli Petra,Mészáros Zoltán

F

2144

FII/12

00:18:43

00:24:42

00:25:00

00:23:34

00:21:33

00:22:49

02:16:20

02:16:20

21

Telenor Vasalók Bé

Vékássy Dezső,Páter Áron,Sárvári Richárd,Hugyecz Mihály,Tugyi Imre,György Dániel

F

2134

FII/13

00:21:49

00:22:46

00:24:56

00:21:17

00:24:31

00:22:19

02:17:42

02:17:36

22

Nemzetgazdasági Minisztérium 1

Adorján Richárd Dr.,Banai Péter Benő,Hatos László,Szili Márton,Veress Gábor,Mejia Mollinedo Zoltán

F

2105

FII/14

00:23:34

00:24:38

00:21:42

00:22:14

00:23:28

00:22:59

02:18:44

02:18:32

23

Budapesti Kutatóreaktor

Máder László,Patriskov Gábor,Szabó István,Mátyus F. Csaba,Orbán Gábor ,Heffenträger Ferenc

F

3086

FIII/7

00:22:58

00:25:42

00:21:54

00:19:54

00:22:26

00:25:45

02:18:40

02:18:37

24

Minden Rendben

Siegler Konrád Dr.,Komma Péter,Kiss Ákos,Lantos Zoltán dr.,Görheny Gábor,Molnár Csaba

F

3094

FIII/8

00:27:33

00:23:53

00:21:19

00:22:04

00:21:43

00:22:40

02:19:48

02:19:09

25

BKV HÉV Motor-Ászok

Nagy Gábor,Pósa József Attila,Dudás József,Benedek András,Kállai Gábor,Tóth Krisztián

F

2343

FII/15

00:21:55

00:21:39

00:24:43

00:24:19

00:23:37

00:23:02

02:19:15

02:19:12

4

Futcalányok

Fekete Andrea,Fábri Andrea,Sebők Lilla,Csáki Enikő,Korompay-Túróczi Réka,Csáki Enikő

N

2646

NII/3

00:23:32

00:22:38

00:24:13

00:23:28

00:22:34

00:22:52

02:19:18

02:19:15

5

Honvéd Lányok

Kernács Krisztina,Scherk Tímea,Fertály Zita,Hornyák Zita,Czibók Ágnes,Bajnai Eszter

N

2639

NII/4

00:22:27

00:22:05

00:23:43

00:24:36

00:23:38

00:23:18

02:19:45

02:19:44

26

Hit.hu team 1.

Dobi Krisztián,Bujdosó Béla,Wimmer Jonathán,Király Roland,Török Dávid,Kiss Roland

F

1002

FI/3

00:24:22

00:23:55

00:22:26

00:22:42

00:22:26

00:24:25

02:20:20

02:20:15

27

Szigeti veszedelem

Jónás Richárd,Fehértóiné Káposznyák Valéria,Baranyi János,Szabó András,Szabó Áron,Kelemen Nóra

F

2115

FII/16

00:23:00

00:22:30

00:23:23

00:23:13

00:23:36

00:24:45

02:20:27

02:20:23

28

Golden Eye United

Macsus Zoltán,Bozsik András,Kéri Tibor,Keszthelyi Attila,Fábián Zoltán,Meleg Attila

F

3011

FIII/9

00:23:46

00:21:31

00:23:14

00:25:08

00:24:17

00:22:53

02:20:58

02:20:46

29

Varga-team pasik

Éliás Gergely Máté,Szabó Árpád,Horváth Máté,Horváth Zoltán,Domján Péter,Schlakker Csaba

F

2366

FII/17

00:22:36

00:23:41

00:25:14

00:25:04

00:23:11

00:21:44

02:21:30

02:21:27

30

Budapesti Lufthansa SE 1.

László Árpád,Számuel Péter,Tarnai Bence,Számuel Pál ifj,Wijnands Arnaud,Gyóni István

F

2169

FII/18

00:26:10

00:22:29

00:23:07

00:23:19

00:22:59

00:23:37

02:22:14

02:21:38

31

Megfontolt Spurisok

Lehoczky Dávid dr.,Balogh Csaba,Balázs Béla,Cseh András,Blaskovics György,Solymári András

F

2426

FII/19

00:21:34

00:23:31

00:25:19

00:24:05

00:22:46

00:24:27

02:21:57

02:21:40

6

Szeniorinák

Klemné Szabó Ágnes, Kochné Szilágyi Erika, Schweigert Árpádné,Csere Sára, Fehértóiné Kápodznyák Vali,Illyés Boglárka

N

3023

NIII/2

00:22:42

00:23:48

00:24:00

00:24:43

00:24:40

00:23:01

02:22:58

02:22:50

7

SZELLŐ-LÁNYOK

Korán Éva,Reiman Katalin,Kovács Melinda,Veres Csilla,Scherk Tímea,Veres Csilla

N

3206

NIII/3

00:24:50

00:26:03

00:20:57

00:24:44

00:22:28

00:24:04

02:23:05

02:23:04

32

Imi nem akar futni HBM Kft

Almási István,Liskány Krisztina,Gombos Balázs,Liskány Diána,Havas Péter ,Szlávik Zoltán

F

2231

FII/20

00:25:44

00:24:29

00:26:47

00:22:57

00:21:45

00:21:36

02:23:28

02:23:15

33

Hévízgyörki Orpington Kakasok

Urbán Zsolt,Horváth Zsolt,Tóth Bálint,Jéga Szabó János,Balázs Ákos,Matus Ferenc

F

2397

FII/21

00:18:40

00:24:52

00:23:32

00:25:19

00:26:55

00:24:11

02:23:27

02:23:27

8

Honvéd Fruskák

Sárdi Nikolett,Dimanopulosz Daphne,Horváth Tímea,Komoróczy Laura,Bócz Patricia,Antal Sára

N

1102

NI/1

00:22:46

00:22:22

00:22:55

00:25:57

00:26:13

00:23:30

02:23:42

02:23:40

34

Concorde Maraton Csapat (CMC)

Juhász Áron,Kemény Gábor,Izsó Ferenc,Szabó Angéla,Radó Márk,Gábor Anita

F

2319

FII/22

00:23:37

00:22:39

00:26:23

00:24:25

00:24:22

00:22:37

02:24:34

02:23:58

35

Villám II.

Tóth Miksa,Kalocsai Mátyás,Kalocsai Miklós,Samu Attila,Kámány Samu,Tamás Bálint

F

1012

FI/4

00:23:30

00:28:10

00:22:46

00:21:51

00:25:20

00:22:58

02:24:32

02:24:32

36

Budaörsi DSE

Jakobovits Kitti,Moncsek Blanka,Zala Borbála,Pusztai Domonkos,Koltai Kristóf,Bársony Kristóf

F

2565

FII/23

00:21:44

00:27:50

00:26:07

00:21:55

00:27:53

00:19:24

02:24:52

02:24:52

37

Fuss Kölcsey fuss

Angyal Péter,Olaj Viktória,Csernovszky Zoltán,Nagy László ,Molnár Zoltán,Molnár Barbara

F

2355

FII/24

00:22:32

00:23:51

00:26:55

00:24:35

00:24:37

00:22:31

02:25:06

02:24:58

38

Lomha Sprinterek

Bodrogi Ferenc,Pap Zsolt,Menyhárt Gergő,Elek Péter,Bognár Tamás,Fulmer Gábor

F

3036

FIII/10

00:23:45

00:22:52

00:28:39

00:21:01

00:28:52

00:20:06

02:25:21

02:25:12

39

Tenger Tigrise Támad a Banda

Jombik Zoltán,Minczér Albert,Hajnali Gábor,Horváth Tibor,Szabó István Gábor,Dunai László

F

3040

FIII/11

00:26:32

00:21:38

00:27:21

00:22:20

00:22:13

00:25:10

02:25:50

02:25:12

40

Kaposvári Törvényszék

Péntek Zsolt dr,dr. Kéki Gabriella,dr. Korvicska Attila,Major Zsolt dr.,Kolumbán Csaba,Ipolyi Róbert dr.

F

3045

FIII/12

00:21:33

00:26:58

00:25:12

00:27:04

00:21:51

00:22:56

02:25:38

02:25:31

41

Együtt 2013

Főcze Károly,Staszty Viktor,Hámor Endre,Horváth Péter,Pótsa Mátyás,Szigeti Márk

F

2332

FII/25

00:21:44

00:27:28

00:24:32

00:24:41

00:23:52

00:23:34

02:25:57

02:25:49

42

Suttyó Bt. Ifi

Nádasdi Eszter,Vida Máté,Buzsáki Bálint,Boros Bence,Huszár Martin,Kordély Péter

F

2481

FII/26

00:25:26

00:23:42

00:25:09

00:27:18

00:23:50

00:21:31

02:27:22

02:26:53

43

Belekilóg

Szilágyi Jenő Kornél,Molnár Györgyi,Harmados Ádám ,Vörös Annamária,Hajdu Tamás,Kereszty Gábor

F

2131

FII/27

00:28:03

00:21:44

00:23:14

00:24:36

00:21:33

00:28:23

02:28:25

02:27:30

44

evopro evoline vegyes

Major Csaba,László Károly,Németh Sándor,László Gergely,Helmich József,Veress Gábor

F

2476

FII/28

00:22:40

00:22:22

00:23:14

00:27:04

00:26:20

00:25:59

02:28:00

02:27:36

9

Villám Lángok

Hargitai Henrietta,Bakó Réka,Szolnoki Karina,László Klári,Deszpot Nikolett,Csillag Fruzsina

N

1103

NI/2

00:23:25

00:24:44

00:26:19

00:24:28

00:21:42

00:27:30

02:28:05

02:28:05

45

Generali Maraton

Süvöltős Lajos,Illés Szabolcs,Kuthy Tibor Tamás,Venczel György,Borbély Bálint András,Dervadelin Péter

F

2291

FII/29

00:27:13

00:25:59

00:24:48

00:21:40

00:24:53

00:23:41

02:28:18

02:28:11

46

Végtelen Elemek

Bélai András,Hernádi Balázs,Egyed Lenke,Nemes Ádám,Kósa Zoltán,Reichhelm Janka

F

2475

FII/30

00:29:20

00:22:28

00:23:02

00:24:56

00:22:17

00:27:01

02:33:09

02:29:01

47

Várom magam

Aros Levente,Kispál Sándor,Soós Péter,Salfer Balázs,Salfer Viktor,Szabó László Zoltán

F

2444

FII/31

00:29:37

00:26:13

00:24:15

00:22:24

00:23:26

00:23:35

02:32:54

02:29:30

48

Esztergomi Futőművek I.

Érdy Márta, Érdy Nándor, Érdy Gábor,Pirtyák László,Papp Bálint,Garai Zoltán

F

2569

FIII/13

00:26:02

00:24:39

00:22:57

00:23:53

00:26:38

00:25:23

02:30:01

02:29:30

49

HT Medical Center

Berhidi Zsolt Ferenc,Kiss Péter,Izsó Lajos,Izsó Péter,Szabó Tamás,Tóth Gergely

F

3013

FIII/14

00:25:37

00:20:49

00:28:35

00:26:18

00:24:59

00:23:50

02:30:46

02:30:05

50

HungaroControl Irányítósokk

Lázár Péter,Pásztor Dezső,Hóka Miklós,Eichinger Áron,Bagi István,Hirling Zsolt

F

3110

FIII/15

00:25:33

00:27:01

00:30:23

00:19:49

00:24:38

00:22:45

02:30:18

02:30:06

51

Hírős Pockok Honvéd SE

Havasi György,Czimbalmos Anett,Radnai Roland,Bana Zsolt,Ladányi Gábor,Szubota Gábor

F

2539

FII/32

00:20:37

00:28:28

00:21:38

00:22:42

00:24:01

00:32:53

02:30:19

02:30:17

52

Hit.hu team 4.

Bellon Lőrinc,Varga András,Bartha Gyula,Jánosi Csaba,Demeter László,Csire András

F

2170

FII/33

00:26:12

00:27:54

00:22:58

00:24:33

00:25:07

00:23:54

02:30:41

02:30:36

53

ApPello Team

Vida Roland,Balpataki Gábor,Hidvégi Máté,Vér Béla,Tóth Viktor,Czene Tamás

F

2162

FII/34

00:22:51

00:30:34

00:25:04

00:24:00

00:26:17

00:22:03

02:31:20

02:30:46

54

VIDI

dr. Hegedűs Ákos,Gál Péter Dr.,Túri Tamás dr.,Tóth Sándor Dr.,Völgyi Dezső dr.,Sorosi Péter dr.

F

3129

FIII/16

00:22:31

00:24:24

00:24:23

00:29:08

00:29:46

00:20:46

02:31:58

02:30:55

55

Technika Háza

Sipos István,Sipos Péter,Hagymási Bence,Hagymási Gergely,Tardos Attila,Varga Tamás

F

2259

FII/35

00:21:13

00:29:20

00:26:13

00:26:32

00:24:51

00:22:53

02:31:02

02:31:00

56

Tigrisek

Horváth Balázs,Felhalmi István,Solticzky Csaba,Kiss Attila,Horvát Antal,Pomázi Norbert

F

3049

FIII/17

00:28:00

00:22:55

00:23:57

00:25:36

00:26:24

00:24:17

02:31:32

02:31:06

57

Konica Minolta

Horváth Zita,Utry Gyöngyvér,Schaller Szilárd,Bata Márk,Martin Péter,Tábor Miklós

F

2567

FII/36

00:27:45

00:29:09

00:26:42

00:25:00

00:25:21

00:17:26

02:37:26

02:31:21

58

Lake UBorka

Iványi Dániel,Jámbor Bence,Jámbor Máté,Eipl Tamara,Petrik Bernadett,Tamaskovics Lilla

F

2553

FII/37

00:27:32

00:24:25

00:23:32

00:25:06

00:21:19

00:29:58

02:32:18

02:31:49

59

Veni

Czunyi György,Gál Ilona,Cogoi Márk dr.,Gál Péter dr.,Simon Norbert dr.,Simon Norbert dr.

F

3028

FIII/18

00:24:34

00:24:49

00:24:18

00:26:05

00:25:14

00:27:01

02:32:10

02:31:58

60

TT Running Bytes

Laki Balázs,Zeibig Ádám,Viola Gábor,Illes Janos,Bazsó István,Dmitri Abulhanov

F

2427

FII/38

00:25:42

00:23:58

00:29:38

00:24:16

00:26:59

00:21:32

02:35:58

02:32:02

61

Zöldfutóság I. (KDV-KTVF)

Pálinkás Tamás,Katkó Lajos,Székely Krisztián,Szilágyi Dávid dr.,Gál István,dr. Somorjai Zoltán Miklós

F

2445

FII/39

00:20:05

00:20:54

00:29:39

00:27:59

00:25:26

00:28:04

02:32:16

02:32:04

62

Egy "RUNdó" Gösser

Jankó Gábor,Koch Bálint,Koleszár Katalin,Gergyes Ramóna,Horváth Ákos

F

3140

FII/40

00:22:03

00:22:03

00:26:29

00:31:24

00:26:14

00:23:59

02:32:28

02:32:09

63

Murokevő Zergék

Lászlófy István,Hurubás Levente,Rus Alexandru,Ruskál Emeric Paul,Kun Imre Zoltán,Hurubás Levente

F

3037

FIII/19

00:22:28

00:24:17

00:22:46

00:34:17

00:25:16

00:23:11

02:32:21

02:32:13

64

Bedő Albert Középiskola

Lengyel Gábor,Papp Árpád,Szegedi Norbert,Micsinai Noel,Szabó Henrik,Wágner Zoltán

F

1005

FI/5

00:25:18

00:28:03

00:27:06

00:24:03

00:25:19

00:22:54

02:34:01

02:32:41

65

Váltó-lázas

Szemlér Tamás,Mosonyi Zoltán,Bréda Szilveszter,Ádám Gizella,Fabrinczius Zsolt,Szilágyi Zsolt

F

3098

FIII/20

00:25:25

00:23:36

00:29:14

00:24:39

00:27:23

00:22:48

02:33:15

02:33:03

66

40-es Lótifutik

Simon Béla,Szakál Miklós,Hegedűs Géza,Török Gábor,Szabó Kriszta,Kollár Szabolcs

F

2462

FIII/21

00:27:28

00:26:48

00:26:00

00:26:31

00:24:05

00:22:16

02:34:02

02:33:06

67

Borkör

Liczencziás Ferenc,Gyenes László,Herneczki Márton,Liczencziás Ferenc,Gyenes László,Varga Dániel

F

2132

FII/41

00:25:23

00:26:19

00:29:22

00:25:25

00:27:01

00:19:52

02:36:44

02:33:21

68

Paro Boyz

Nagy Pál dr,dr. Szatmári Péter,dr. Török Bálint,Zsoldos Géza Márton dr,Kövér Krisztián dr,Kuhajda Péter dr

F

2459

FII/42

00:22:19

00:20:33

00:32:43

00:26:56

00:28:55

00:22:01

02:33:35

02:33:25

69

HP H-Arcosok

Garai György,Tuba Zoltán,Kisiván Tibor,Lichosyt Róbert,Szatmári Gergely,Gali Tibor

F

2418

FII/43

00:26:50

00:28:31

00:25:05

00:23:19

00:23:58

00:25:46

02:36:31

02:33:28

70

Otthon Centrum Belváros 2

Kura Zorán,Laza Norbert,Bartha Zoltán,Németi-Dési Ranáta,Földes Balázs,Wild Péter

F

2209

FII/44

00:24:29

00:26:13

00:26:21

00:31:18

00:21:34

00:23:43

02:33:51

02:33:35

71

GYSEV Talentek

Kohlmann Balázs,Kohlmann Balázs,Tomsich Zsuzsanna,Tóth Barnabás,Riba Katalin,Oláh Péter

F

2111

FII/45

00:26:13

00:24:45

00:26:56

00:28:09

00:25:55

00:21:45

02:36:49

02:33:40

72

Székesfehérvári Zöldhatóság "A"

Hadik Péter,Horváth Szabolcs dr.,Kneifel Róbert,Papp Dénes,Petrás József,Törő Zoltán Gergely

F

3025

FIII/22

00:25:15

00:23:43

00:25:55

00:25:21

00:27:29

00:26:01

02:34:20

02:33:42

73

PWC-Running Beck's

Varga István ,Környei Attila,Lőcsei Tamás Dr.,Suta György,Bálint Viktor,Szeleczki Zsolt

F

2302

FII/46

00:20:48

00:25:38

00:23:48

00:33:08

00:24:31

00:25:55

02:33:54

02:33:45

10

IBM-Spontán Csajok

Váradi Adrienn Krisztina,Kovács Gabriella Eszter,Meixner Mónika,Kelő Sára,Borovics Laura,Császárné Nemes Alexandra

N

2634

NII/5

00:24:50

00:28:00

00:23:55

00:25:48

00:26:35

00:24:51

02:33:58

02:33:57

74

Bosch vagy soha!

Epacher Péter,Rácz Norbert ,Geresdi Péter,Szegő Máté,Kórik Zoltán,Antal Kristóf

F

2330

FII/47

00:26:08

00:22:42

00:24:43

00:31:25

00:26:04

00:23:01

02:34:14

02:34:00

75

Rokon Sport "B"

Egervári László,Várady Zoltán,Gregárik Krisztián,Sánta János,Koknya Péter,Máté Tamás

F

2533

FII/48

00:26:10

00:28:08

00:25:31

00:26:35

00:24:05

00:23:37

02:35:20

02:34:03

76

Dover Nyelviskola 2.

Dohár Péter,Székely Csaba,Perényi Bence,Williams Josh,Sárai József,Brinning András

F

2282

FII/49

00:23:00

00:25:10

00:27:06

00:26:10

00:28:44

00:24:08

02:34:43

02:34:16

77

TriGránit 1.

Prohászka Péter,Szabó Ákos,Karácsonyi András,Gyertyánfy Miklós,Gömöri Gábor,Balázs Gergely

F

2306

FII/50

00:24:05

00:30:24

00:27:04

00:25:15

00:25:49

00:21:42

02:37:39

02:34:17

78

Futéria-EO

Erdődy Mónika ,Lukács Albert (Blue),Angyal Zsuzsanna,Petró István,Blaskó Zsuzsanna,Bányász Zita

F

2356

FII/51

00:23:02

00:29:23

00:25:05

00:30:13

00:21:25

00:25:16

02:34:45

02:34:22

79

Research Institute Hungary DAC

Dobrovodsky Tamás,Tasi Tamás,Kocsis Zoltán,Dancsecs Réka,Kiss Gábor,Szeszler Zsolt

F

2146

FII/52

00:23:51

00:28:54

00:26:31

00:24:41

00:23:00

00:27:42

02:34:38

02:34:36

80

KRIPLITÍM

Tompa Gábor,Major Árpád József,Nádas Melinda,Vida Zoltán,Veres Zoltán,Szabó Gábor

F

2125

FII/53

00:20:38

00:24:20

00:29:41

00:26:27

00:31:51

00:21:42

02:34:40

02:34:37

11

Világharmónia Futás

Bathó Márta, Szekeres Vera, Takács Krisztina, Freundné Szirátt Enikő, Kóris Edina, Pécsi Annamária

N

3203

NIII/4

00:28:40

00:25:16

00:26:56

00:27:15

00:24:34

00:22:05

02:34:51

02:34:43

81

Szerény legényEK

Geist József,Nahaj Gergely,Juhász Zsolt,Fóti Richárd,Karvaly Gellért dr.,Tóth Gábor

F

2507

FII/54

00:28:39

00:25:26

00:26:26

00:27:40

00:23:44

00:23:02

02:35:44

02:34:55

82

SGCPHU

Bocskay Rudolf,Arany Máté,Venásch Zsolt,Berkes Balázs,Pozsonyi Andrea,Krekó Gábor

F

2121

FII/55

00:26:36

00:21:51

00:26:05

00:25:43

00:32:49

00:21:58

02:36:01

02:35:01

83

PWC-Asurranók

Deák Márton,Csordás Nóra,Pintér Dóra Mária,Mátyásfalvi János,Csatlós Máté,Wagner Szilárd

F

2295

FII/56

00:22:16

00:28:19

00:30:34

00:24:34

00:21:51

00:27:31

02:35:14

02:35:03

84

Utazz busszal! Fuss velünk ha bírod szusszal!

Somogyi Károly János,Gavallér József,Gutyina Gábor,Szalai András,Lázár Miklós,Vári Károly

F

3065

FIII/23

00:20:09

00:26:35

00:22:08

00:28:48

00:29:00

00:28:30

02:35:36

02:35:07

85

Prezi Hacker Power

Tóthfalussy Balázs,Sadovnycha Katya,Lane Ryan,Halácsy Péter,Török Balázs,Peresztegi Ádám

F

2425

FII/57

00:28:55

00:34:41

00:25:44

00:21:40

00:21:10

00:23:01

02:38:26

02:35:08

86

Prezi Miles Matter

Spitzer Georgina,Szabó Attila,Dul Dávid,Tóth Zoltán,Dagorn Jeremy,Sipos Péter

F

2423

FII/58

00:27:55

00:24:51

00:23:07

00:27:09

00:26:36

00:25:35

02:36:33

02:35:11

87

British Telecom

Luuk Reijswoud,Kocsis Róbert,Komáromi Krisztina Darinka,Óbert Zoltán,Ferenczi Ciprián,Veres Gábor András

F

2137

FII/59

00:22:49

00:27:30

00:27:49

00:24:36

00:25:43

00:26:50

02:35:39

02:35:14

88

BKK-Űridő

Szilárdi Tamás,Nebenführer Dávid,Pék Attila Patrik,Hegoczki László,Kaszás Gábor,Csanády Bálint

F

2508

FII/60

00:22:20

00:23:09

00:26:25

00:26:08

00:29:00

00:28:32

02:36:05

02:35:30

89

Judo Kaposvár Senior

Kéki Márton,Morapitiye Sunil,Makai Luca,Molnár András,Baranyai András,dr. Molnár Gábor

F

2479

FII/61

00:28:08

00:24:26

00:26:18

00:26:33

00:27:55

00:22:26

02:36:34

02:35:44

90

Vidékfejlesztési Minisztérium

Nyitrai Zoltán dr.,Udvari Zsolt,Petrov Ferdinánd,Klenczner Gergely,Illés Bálint,Hajas Ildikó

F

2104

FII/62

00:21:55

00:25:36

00:29:44

00:26:35

00:27:24

00:24:34

02:36:17

02:35:46

91

FUT-A-FESTO

Kereszturi Zoltán,Adamis Bálint,Valint Zoltán,Benyó Dániel,Emődi Tamás,Pap Sándor

F

2523

FII/63

00:26:49

00:27:00

00:23:54

00:24:39

00:25:34

00:28:00

02:37:14

02:35:54

92

Morgan Stanley Best Athletes

Bathory-Bozo Csenge,Badacsonyi Flóra,Mezei István,Maxi Tamás,Nagy-Zámbó Ákos Zoltán,Papp Dániel

F

2327

FII/64

00:25:24

00:28:18

00:26:46

00:22:20

00:29:57

00:23:24

02:37:05

02:36:06

93

DANUBIUS Radisson Blu Béke Hotel

Bankós Balázs,Tábori Iván,Esztrenga-Horváth Tibor,Turi Levente,Kardos Zoltán,Hordós Gergő

F

3017

FIII/24

00:25:54

00:26:28

00:27:25

00:25:48

00:25:20

00:25:15

02:36:19

02:36:07

94

Vincze és Társai Ügyvédi Iroda

Vágó Laura dr.,Kálmán Levente,Forgács Dóra,Vincze Péter dr.,Buksza Zsolt dr.,Csollány Katalin

F

2367

FII/65

00:29:57

00:23:50

00:27:33

00:29:52

00:23:23

00:21:35

02:37:08

02:36:09

95

B.A.Z.E.G L.aci

Buttás Gábor,Verba Edit,Izbéki Anna Ildikó,Novák Zoltán,Mórocz Balázs ,Verba László

F

2242

FII/66

00:25:09

00:31:21

00:27:09

00:27:14

00:22:26

00:23:09

02:37:39

02:36:25

96

BCG 2

Szigeti Dóra,Mag István,Lupkovics Tamás,Gerecs Máté,Hergert Martin,Baranyi István

F

2200

FII/67

00:26:35

00:25:10

00:23:03

00:26:08

00:26:44

00:28:59

02:37:19

02:36:37

97

Thunderstorm Telenor

Kránicz Szilvia,Balta Attila,Kabai Ferenc,Bartók Gabriella Dr.,Soproni Diána,Szalai Roland

F

2365

FII/68

00:20:10

00:26:43

00:25:33

00:29:44

00:23:25

00:31:06

02:36:38

02:36:38

98

B. Braun 1

Fehér Enikő,Molnár Csaba Gábor ,Molnár Gergely,Pogonyi Tamás,Komáromi István,Hermann István

F

2311

FII/69

00:22:44

00:21:54

00:28:19

00:24:56

00:29:17

00:29:37

02:36:51

02:36:43

99

evopro mix

György Attila,Máté László,Balogh András,Mezei Péter,Molnár Tamás,Dér Dániel

F

2324

FII/70

00:26:15

00:27:03

00:25:09

00:26:20

00:27:56

00:24:21

02:37:31

02:37:01

100

Csodacsapat

Szeleczki Rita dr.,Kintzly Péter dr.,Kintzly Péter dr.,Fazekas Sándor dr.,Mezőlaki Erik dr.,Harangozó Attila dr.

F

3027

FIII/25

00:29:35

00:21:10

00:20:57

00:27:28

00:29:21

00:28:59

02:38:13

02:37:27

101

Prologis

Palocsay Zubor Géza,Kemenes László,Olajos János dr.,Bulejka Alexandra,Rabóczki Judit,Sallay Bernadett

F

2422

FII/71

00:22:24

00:30:54

00:24:59

00:23:46

00:31:29

00:24:00

02:38:06

02:37:28

102

Jutek-Ászok

Bártfai Gusztáv,Horváth András,Nagy Zsolt,Kocsárdi Sándor,Szűcs Balázs,Vásony Ferenc

F

2348

FII/72

00:28:50

00:27:13

00:28:08

00:22:42

00:23:33

00:27:15

02:40:46

02:37:39

103

TIKTVF Zöldhatóság

Márton József,Dörgő Sándor,Szilágyi Zoltán,Viskiné Kozma Ildikó,Dörgő Sándor,Márton József

F

3056

FIII/26

00:22:33

00:24:08

00:24:06

00:32:54

00:27:22

00:26:50

02:37:56

02:37:50

104

MOLISDEV

Kámory György,Biczó Attila,Kisvári Henriett,Morandini Kristóf,Hortobágyiné Balogh Ildikó,Dzsida Péter

F

3001

FIII/27

00:23:42

00:26:45

00:29:26

00:29:38

00:25:41

00:22:42

02:38:07

02:37:53

105

McDonald's

Csatalinácz Adrienn,Gáspár Ferenc,Hüttner Miklós,Szűcs Attila,Szűcs Róbert,Égi Zsolt

F

2562

FII/73

00:26:33

00:25:10

00:25:22

00:22:52

00:27:13

00:30:56

02:41:11

02:38:04

106

GFK 1

Németh Gyula,Schauermann Péter,Veres Edit,Sugatagi Gábor,Tóth László Balázs,Lantos Zoltán dr.

F

3059

FIII/28

00:27:25

00:25:23

00:34:37

00:22:54

00:25:21

00:22:32

02:38:31

02:38:08

12

Varga team csajok

Ölveczki Kármen,Bajnai Betti,Lendvai Eszter,Oszvald Mária,Oszvald Katalin,Oszvald Ágnes

N

2625

NII/6

00:25:18

00:30:59

00:25:47

00:26:11

00:24:33

00:25:27

02:38:43

02:38:14

107

Belügyminisztérium Férfi Csapata

Füleky Zsolt,Majoros Gábor dr.,Félegyházi Péter dr.,Menczer Gusztáv,Katona András,Tátrai Norbert dr.

F

3120

FII/74

00:23:01

00:25:50

00:26:21

00:30:09

00:28:02

00:24:59

02:38:26

02:38:19

108

Prezi Team Hipster

Adorján Katalin,Trencseni Marton Mr.,Nagy Viktor,Hooker Dávid,Kardos László,Csizsek Péter

F

2424

FII/75

00:25:32

00:22:41

00:24:03

00:26:05