2013.09.08. - 28. Nike Budapest Nemzetközi Félmaraton

Hely.
Pos.

Név/Csapatnév
Name

sz.év.
birth

Ország
Country

Csapat
Team

Város
City

nem
sex

r.sz.
Start#

kat.h.
cat.pos.

10 km

14,5 km

bruttó idő
gross time

eredmény
result

1

Kemboi, Henry

1981

KEN

Benedek-Team

Eldoret

F

99

F5/ 1

00:31:13

00:45:08

01:05:53

01:05:51

2

Kovács Tamás

1983

HUN

VEDAC

Veszprém (Kádárta)

F

60

F4/ 1

00:31:13

00:45:30

01:06:08

01:06:07

3

Lehmann, Adrian

1989

SUI

Langenthal

F

8728

F3/ 1

00:31:13

00:45:30

01:06:10

01:06:09

4

Kovács Ádám

1986

HUN

MVSI

Eger

F

58

F4/ 2

00:31:14

00:45:30

01:06:11

01:06:10

5

Koszár Zsolt

1986

HUN

Synergy Fitness Szentgotthárd SE

F

3

F4/ 3

00:31:13

00:45:30

01:06:13

01:06:12

6

Józsa Gábor

1983

HUN

MAC-NS

Budapest

F

1

F5/ 2

00:31:14

00:45:31

01:06:21

01:06:20

7

Csere Gáspár

1991

HUN

BEAC

Budapest

F

20

F3/ 2

00:31:13

00:45:30

01:06:54

01:06:53

8

Nagy Tamás János

1984

HUN

Buda-Cash Békéscsabai AC

Kaposvár

F

67

F4/ 4

00:31:17

00:46:05

01:07:28

01:07:28

9

Farkas Dárius

1991

HUN

ARAK

F

28

F3/ 3

00:31:15

00:45:32

01:07:44

01:07:44

10

Ivan Di, Mario

1977

ITA

Polisportiva Molise

Campobasso

F

100

F6/ 1

00:31:20

00:46:24

01:08:59

01:08:58

11

Soós Dániel

1984

HUN

Bp. Honvéd SE

Budapest

F

2

F4/ 5

00:32:42

00:47:30

01:09:07

01:09:06

12

SÁNDOR Fonyó

1980

HUN

VEDAC

Veszprém

F

8195

F5/ 3

00:32:42

00:47:31

01:09:16

01:09:16

13

Szabó Gábor

1976

HUN

ELTE ADSK

Budapest

F

89

F6/ 2

00:32:43

00:47:30

01:09:31

01:09:30

14

Hytönen, Tommi

1990

FIN

Dunakeszi VSE

Klaukkala

F

45

F3/ 4

00:32:42

00:47:41

01:10:03

01:10:01

15

Gregor László

1992

HUN

Buda-Cash Békéscsabai AC

Békéscsaba

F

36

F3/ 5

00:32:42

00:47:41

01:10:15

01:10:13

16

Jenkei Péter

1992

HUN

Vasas SC

Budapest

F

188

F3/ 6

00:32:42

00:47:55

01:10:30

01:10:29

17

Dani Áron

1991

HUN

BEAC

Diósd

F

22

F3/ 7

00:33:17

00:48:49

01:10:49

01:10:49

18

Kis Áron

1985

HUN

VEDAC

Lovas

F

53

F4/ 6

00:33:33

00:48:48

01:10:51

01:10:50

19

Molnár Ákos

1991

HUN

Vasas SC

Fonyód

F

187

F3/ 8

00:33:00

00:48:12

01:11:01

01:11:00

20

Harsányi Tamás

1992

HUN

MVSI

Nyékládháza

F

42

F3/ 9

00:33:10

00:48:37

01:11:07

01:11:05

21

Papadopoulos, Ioannis

1984

GRE

GAS KILKIS

Athens

F

9160

F4/ 7

00:33:08

00:48:34

01:11:21

01:11:20

22

Kedves Roland

1979

HUN

MAC-NS

F

51

F5/ 4

00:33:02

00:48:40

01:11:55

01:11:54

23

Szelepcsényi Zsolt

1992

HUN

Titán TC Szeged

Szeged

F

92

F3/ 10

00:32:41

00:48:16

01:11:56

01:11:55

24

Németh Gábor

1984

HUN

ELTE ADSK

Vonyarcvashegy

F

184

F4/ 8

00:34:27

00:49:56

01:12:12

01:12:10

25

Deli Gergely

1987

HUN

ELTE ADSK

Esztergom

F

24

F4/ 9

00:34:29

00:49:57

01:12:22

01:12:20

26

Berke Dávid

1989

HUN

UTE

Keszthely

F

11

F3/ 11

00:33:57

00:49:32

01:12:21

01:12:20

27

Dobra Viktor Renató

1995

HUN

Buda-Cash Békéscsabai AC

Békéscsaba

F

26

F2/ 1

00:33:33

00:49:11

01:12:23

01:12:22

28

Oláh Tamás

1988

HUN

Buda-Cash Békéscsabai AC

Békéscsaba

F

68

F3/ 12

00:33:33

00:49:11

01:12:24

01:12:23

29

Seidl, Harald

1966

GER

LG Stadtwerke München

Pöring

F

9558

S2/ 1

00:33:58

00:49:34

01:12:32

01:12:30

1

Papp Krisztina

1982

HUN

UTE

Budapest

N

101

N5/ 1

00:33:33

00:49:11

01:12:32

01:12:31

30

Beda Szabolcs

1977

HUN

ELTE ADSK

Budapest

F

8

F6/ 3

00:33:58

00:49:33

01:12:33

01:12:32

31

Varga István

1972

HUN

ELTE ADSK

Békéscsaba

F

197

S1/ 1

00:33:23

00:49:10

01:12:35

01:12:33

32

Egerer, Stefan

1983

GER

LG Kreis Ansbach

Regensburg

F

9552

F5/ 5

00:33:55

00:49:31

01:12:48

01:12:45

33

Passarello, Marco

1985

ITA

milan

F

9222

F4/ 10

00:33:42

00:49:33

01:12:47

01:12:45

34

Kis Gyula

1979

HUN

ELTE ADSK

Budapest

F

54

F5/ 6

00:33:58

00:49:32

01:12:56

01:12:54

35

Bartos Dávid

1989

HUN

Vasemberek Klubja

Érd

F

7760

F3/ 13

00:33:53

00:49:28

01:13:04

01:12:58

36

Kovács Zsolt

1986

HUN

BAB SE

Debrecen (Józsa)

F

61

F4/ 11

00:33:59

00:49:33

01:13:18

01:13:16

37

Khoór Bence

1984

HUN

Bp. Honvéd SE

Budapest

F

52

F4/ 12

00:33:59

00:49:34

01:13:23

01:13:22

38

Boross Gábor

1975

HUN

BEAC

Budapest

F

13

F6/ 4

00:34:00

00:49:34

01:13:26

01:13:26

39

Balázs Levente

1985

HUN

Budaörsi DSE

Budapest

F

6

F4/ 13

00:35:04

00:50:44

01:13:45

01:13:42

40

Varga Dániel

1980

HUN

ELTE ADSK

Budapest

F

198

F5/ 7

00:34:59

00:50:44

01:13:46

01:13:44

41

Szigeti Balázs

1996

HUN

Buda-Cash Békéscsabai AC

F

94

F2/ 2

00:34:17

00:50:15

01:13:48

01:13:48

42

Bencze Dániel

1991

HUN

KSI SE

Gyúró

F

9

F3/ 14

00:34:31

00:50:28

01:14:00

01:14:00

2

Erdélyi Zsófia

1987

HUN

UTE

Gödöllő

N

102

N4/ 1

00:33:49

00:49:44

01:14:01

01:14:01

43

Halmai Balázs

1995

HUN

AC Szekszárd

Szekszárd

F

41

F2/ 3

00:34:10

00:50:22

01:14:11

01:14:10

44

Makár László

1973

HUN

MAC-NS

Budapest

F

64

F6/ 5

00:34:15

00:50:09

01:14:17

01:14:15

45

Orsós Zoltán

1987

HUN

AC Szekszárd

F

69

F4/ 14

00:34:11

00:50:23

01:14:23

01:14:22

46

Ryska, Vit

1975

CZE

Brno

F

8444

F6/ 6

00:34:56

00:50:58

01:14:43

01:14:35

3

Gladys Jepkurui, Biwott

1985

KEN

Benedek-Team

Eldoret

N

106

N4/ 2

00:35:08

00:51:22

01:15:05

01:15:03

47

Steib Péter

1980

HUN

Szigethalmi Ultrafutók SE

Szigetszentmárton

F

88

F5/ 8

00:34:40

00:51:24

01:15:43

01:15:40

48

Rajnai Tamás

1987

HUN

Bp. Honvéd SE

Budapest

F

79

F4/ 15

00:34:12

00:50:35

01:15:43

01:15:42

49

Vas Gábor

1977

HUN

Micro SC

Budapest

F

195

F6/ 7

00:35:01

00:51:32

01:15:54

01:15:54

50

ZOLTÁN Peyer

1980

HUN

Oxygen wellness

Budapest

F

8111

F5/ 9

00:34:45

00:51:20

01:16:13

01:16:07

51

Hencz Gergő

1992

HUN

MVSI

Miskolc

F

43

F3/ 15

00:35:48

00:52:05

01:16:17

01:16:15

52

Józsvai Dávid

1985

HUN

Margitszigeti AC

Piliscsaba

F

47

F4/ 16

00:35:50

00:52:06

01:16:18

01:16:17

53

Tsuda, Yujiro

1986

NED

Amsterdam

F

9192

F4/ 17

00:35:11

00:51:49

01:16:50

01:16:44

54

Juhász András

1976

HUN

Mogyoródi KSK

Mogyoród

F

48

F6/ 8

00:35:48

00:52:07

01:16:49

01:16:47

4

Juhász-Staicu Simona

1971

HUN

Mogyoródi KSK

Mogyoród

N

128

W2/ 1

00:35:50

00:52:09

01:16:51

01:16:51

55

Vitárius Bence

1993

HUN

BEAC

Budapest

F

83

F2/ 4

00:35:46

00:52:06

01:16:55

01:16:51

56

Csikós Csaba

1983

HUN

MVSI

Tiszalök

F

21

F5/ 10

00:35:25

00:52:05

01:16:54

01:16:52

57

Henninger, Matthias

1987

GER

LG Kreis Ansbach

Ansbach

F

9553

F4/ 18

00:36:07

00:52:38

01:16:57

01:16:52

58

Pach Péter Pál

1985

HUN

ELTE ADSK

Budapest

F

70

F4/ 19

00:35:47

00:52:06

01:17:05

01:17:02

59

Miclaus, Catalin

1979

ROM

Timisoara

F

8470

F5/ 11

00:36:13

00:52:49

01:17:11

01:17:04

60

Ádász Bence

1995

HUN

Buda-Cash Békéscsabai AC

Békéscsaba

F

4

F2/ 5

00:35:19

00:51:56

01:17:09

01:17:09

61

Zsíros Márk

1996

HUN

Buda-Cash Békéscsabai AC

F

30

F2/ 6

00:35:49

00:52:42

01:17:34

01:17:32

62

Böjte Csaba

1973

CH

Bern

F

2139

F6/ 9

00:36:20

00:52:58

01:17:41

01:17:32

63

Vindics Balázs

1994

HUN

UTE

Budapest

F

190

F2/ 7

00:36:45

00:53:25

01:17:55

01:17:54

64

Kovács István

1971

HUN

Buda-Cash Békéscsabai AC

Debrecen

F

7014

S1/ 2

00:35:59

00:52:48

01:18:15

01:18:07

65

Szekeres Csaba

1977

HUN

Budapest

F

2369

F6/ 10

00:36:50

00:53:41

01:18:15

01:18:11

66

Urbán Zsolt

1974

HUN

Hévízgyörk

F

5199

F6/ 11

00:36:40

00:53:27

01:18:18

01:18:12

67

Galántai György

1976

HUN

Élményfutárok

Gödöllő

F

4135

F6/ 12

00:36:40

00:53:28

01:18:27

01:18:21

68

Szabó Milán Gábor

1990

HUN

Mátra biatlon és sífutó SE

Gyöngyös

F

4161

F3/ 16

00:37:01

00:53:57

01:18:32

01:18:26

69

Zsigmond Előd

1990

HUN

AC Szekszárd

Szekszárd

F

32

F3/ 17

00:37:32

00:54:23

01:18:29

01:18:27

70

Unterweger, Roland

1985

ROM

Arad

F

8431

F4/ 20

00:37:10

00:53:55

01:18:40

01:18:31

71

Fazekas Milán Gábor

1993

HUN

Kaposvári AC

Kaposvár

F

29

F3/ 18

00:35:51

00:52:59

01:18:37

01:18:37

72

Burján Jenő

1982

HUN

VEDAC

Veszprém

F

17

F5/ 12

00:36:49

00:54:02

01:18:50

01:18:49

5

Kis Zsanett

1984

HUN

MAC-NS

Budapest

N

129

N4/ 3

00:36:58

00:53:50

01:18:56

01:18:53

73

Bíró Károly Róbert

1990

HUN

Rábalux-Bercsényi DSE-Győr

Győr

F

12

F3/ 19

00:36:54

00:53:43

01:19:00

01:18:58

74

Kindl Gábor

1969

HUN

Spuri SC

Budapest

F

6996

S1/ 3

00:35:41

00:52:50

01:19:16

01:19:10

75

Malinger, Stephan

1964

GER

Ansbach

F

9555

S2/ 2

00:36:50

00:53:59

01:19:22

01:19:17

76

Lengyel, Zsolt

SVK

Marcelová

F

9810

FX/ 1

00:36:55

00:54:03

01:19:28

01:19:20

77

Korpics Attila

1977

HUN

Zalaegerszeg

F

6293

F6/ 13

00:37:15

00:54:16

01:19:28

01:19:21

78

Pataki Dávid

1996

HUN

UTE

F

74

F2/ 8

00:37:17

00:54:02

01:19:27

01:19:25

79

Hodovánszki Csaba

1986

HUN

Futapest

Budapest

F

2706

F4/ 21

00:36:51

00:54:03

01:19:36

01:19:28

80

GERGELY Bán

1982

HUN

Napraforgó Futóklub

F

7570

F5/ 13

00:37:27

00:54:30

01:19:57

01:19:32

81

Della Sala, Ciro

1964

ITA

POL.PODJGYM

Aiello del Sabato

F

9048

S2/ 3

00:37:01

00:54:19

01:19:33

01:19:33

82

Zsilinszki Péter József

1976

HUN

Pénzügyőr SE

Diósd

F

5906

F6/ 14

00:37:27

00:54:42

01:20:40

01:20:05

83

Kovács Gábor

1968

HUN

Veszprémi Honvéd

Veszprém

F

6776

S2/ 4

00:37:09

00:54:24

01:20:14

01:20:10

6

Badis Anissa Zsófia

1987

HUN

VEDAC

Győr

N

109

N4/ 4

00:37:00

00:54:20

01:20:20

01:20:18

84

Peric, Mario

1981

CRO

Split

F

9123

F5/ 14

00:37:32

00:54:49

01:20:27

01:20:19

85

Varga Péter

1975

HUN

ELTE ADSK

Budapest

F

196

F6/ 15

00:37:10

00:54:26

01:20:21

01:20:19

86

Gadányi Bálint

1990

HUN

Kanizsai Futóklub

Nagykanizsa

F

7970

F3/ 20

00:37:29

00:54:50

01:20:34

01:20:23

87

Kánai Roland

1982

HUN

Tiszaujvárosi SC

Sajóörös

F

3408

F5/ 15

00:37:48

00:55:11

01:20:47

01:20:33

88

Dezső Sándor

1971

HUN

Margitszigeti AC

Budapest

F

25

S1/ 4

00:37:58

00:55:22

01:20:40

01:20:37

89

Mendelsohn, Oliver

1977

GBR

Trent Park Running Club

London

F

8324

F6/ 16

00:37:35

00:54:59

01:20:45

01:20:39

90

Baciu, Serban

1980

ROM

Iasi

F

8623

F5/ 16

00:38:01

00:55:19

01:20:45

01:20:40

91

Bódis Tamás

1988

HUN

Szolnoki Honvéd Sportegyesület

Hangony

F

7172

F4/ 22

00:37:00

00:54:35

01:20:48

01:20:40

92

Werner Péter

1973

HUN

Vasas SC

Pécs

F

6599

S1/ 5

00:38:03

00:55:22

01:20:46

01:20:43

93

Crawford, Levi

1984

USA

Choronok Training

Modesto

F

9284

F4/ 23

00:37:28

00:55:07

01:20:55

01:20:51

94

Szabó Gergely Balázs

1989

HUN

Budapest

F

10230

F3/ 21

00:38:01

00:55:21

01:21:02

01:20:56

95

Dalm, Maurits

1980

GER

Amsterdam

F

6966

F5/ 17

00:37:50

00:55:12

01:21:15

01:20:57

96

Szekeres András

1983

HUN

Budapest

F

6090

F5/ 18

00:37:25

00:54:52

01:21:06

01:21:00

97

Hrdina, Tomas

1979

CZE

Triexpert team

Moravsky Krumlov

F

8446

F5/ 19

00:38:01

00:55:19

01:21:07

01:21:01

7

Perity Gabriella

1985

HUN

MAC-NS

Fót

N

145

N4/ 5

00:38:03

00:55:23

01:21:11

01:21:08

98

Kasza András

1970

HUN

VEDAC

Veszprém

F

49

S1/ 6

00:36:58

00:54:19

01:21:10

01:21:08

99

Cseh Attila

1978

HUN

Budapest

F

1675

F6/ 17

00:38:02

00:55:27

01:21:19

01:21:08

100

Hajduska Balázs

1975

HUN

Szigethalmi Ultrafutók SE

Nagykovácsi

F

40

F6/ 18

00:37:23

00:55:02

01:21:19

01:21:16

101

Molnár Donát

1992

HUN

Vasas SC

Fonyód

F

186

F3/ 22

00:40:56

00:57:09

01:21:19

01:21:16

102

Sándor Attila

1968

HUN

AC Szekszárd

Szekszárd

F

82

S2/ 5

00:38:01

00:55:24

01:21:24

01:21:22

103

Somogyi Károly János

1964

HUN

BKV Előre SC

Budapest

F

4819

S2/ 6

00:38:43

00:56:08

01:21:38

01:21:32

104

TAMÁS Csapó

1972

HUN

Margitszigeti AC

Budapest

F

8193

S1/ 7

00:37:59

00:55:26

01:21:41

01:21:38

105

Baci, Arber

1981

GBR

Trent Park Running Club

LONDON

F

8595

F5/ 20

00:38:06

00:55:25

01:21:45

01:21:39

106

Csiba Farkas

1988

HUN

Budajenő

F

7406

F4/ 24

00:37:31

00:55:38

01:21:49

01:21:40

107

Srp Miklós

1993

HUN

Bp. Honvéd SE

F

87

FX/ 2

00:38:01

00:55:25

01:21:44

01:21:41

108

Spitzmüller Zsolt

1986

HUN

BAB SE

Miskolc

F

86

F4/ 25

00:37:33

00:55:23

01:21:53

01:21:50

109

Nagy Sándor

1962

HUN

Szuperinfo

Kiskunfélegyháza

F

7317

S3/ 1

00:38:20

00:55:54

01:22:02

01:21:54

8

Kovács Ida

1975

HUN

VEDAC

Veszprém

N

103

W1/ 1

00:38:23

00:55:51

01:21:59

01:21:58

110

Fazekas Tamás

1977

HUN

Veszprémi Honvéd

Veszprém

F

5392

F6/ 19

00:37:37

00:55:24

01:22:06

01:22:02

111

Wetzk, Marvin

1993

GER

TSV-Cottbus

Kolkwitz, GERMANY

F

2843

F3/ 23

00:39:32

00:56:40

01:22:42

01:22:05

112

Böröcz Bence

1996

HUN

Villám SC

Budapest

F

10030

F2/ 9

00:37:59

00:55:42

01:22:16

01:22:07

113

Filip Krisztián

1976

HUN

HASE

Budapest

F

7331

F6/ 20

00:38:28

00:56:07

01:22:27

01:22:10

114

PÁL Rostás

1961

HUN

Napraforgó Futóklub

Hódmezővásárhely

F

7545

S3/ 2

00:38:18

00:55:47

01:22:20

01:22:14

115

Nagy Gábor

1978

HUN

Nike Futóklub Szombathely

Szombathely

F

7702

F6/ 21

00:38:23

00:56:11

01:22:24

01:22:16

116

Kovács Dániel

1984

HUN

Kaposvár

F

7465

F4/ 26

00:39:22

00:56:59

01:22:42

01:22:18

117

GÁBOR Ott

1974

HUN

HASE

Dunaújváros

F

8109

F6/ 22

00:37:49

00:55:55

01:22:31

01:22:22

118

Nagy Róbert

1967

HUN

Ózdi Teknőc Futó Club

Ózd

F

1064

S2/ 7

00:38:16

00:55:52

01:22:34

01:22:25

9

Laluska Zsuzsa Szabina

1987

HUN

ELTE ADSK

Szeged (Tápé)

N

135

N4/ 6

00:38:36

00:56:23

01:22:27

01:22:26

119

Szabó Péter

1991

HUN

Bp. Honvéd SE

Budapest

F

90

F3/ 24

00:36:59

00:54:57

01:22:50

01:22:47

120

SÁNDOR Varga

1979

HUN

Karcag

F

7516

F5/ 21

00:38:49

00:56:28

01:23:00

01:22:48

121

Pintér Sándor

1975

HUN

Pénzügyőr SE

Gödöllő

F

5367

F6/ 23

00:39:17

00:56:53

01:23:04

01:22:52

122

Fekete Dániel

1992

HUN

Margitszigeti AC

Budakalász

F

7485

FX/ 3

00:38:32

00:56:22

01:22:59

01:22:55

123

Valovics Márton

1989

HUN

Dunakeszi

F

2482

F3/ 25

00:38:27

00:56:05

01:23:33

01:23:05

124

Tóth Gábor

1968

HUN

Keszthelyi Kilométerek

Keszthely

F

8131

S2/ 8

00:38:25

00:56:18

01:23:18

01:23:09

125

Sárközi István

1981

HUN

TTT-HSE

Tata

F

6740

F5/ 22

00:39:12

00:56:44

01:23:38

01:23:11

126

Végvári László Miklós

1965

HUN

Budapest

F

1570

S2/ 9

00:39:07

00:56:53

01:23:19

01:23:11

127

Náray Balázs

1975

HUN

Budapest

F

7235

F6/ 24

00:39:35

00:57:25

01:23:27

01:23:15

128

Cursley, Thomas

1985

GBR

Trent Park Running Club

F

8646

F4/ 27

00:38:55

00:56:59

01:23:23

01:23:16

129

Csőkör Zoltán

1980

HUN

Tatai Tömegsport Tájfutó Honvéd

Budapest

F

5017

F5/ 23

00:37:54

00:55:56

01:23:24

01:23:18

130

Holló-Szabó Martin

1998

HUN

Jogging Plus

Kiskunfélegyháza

F

6842

F1/ 1

00:38:17

00:56:30

01:23:32

01:23:21

131

Kintzly Péter

1984

HUN

Margitszigeti AC

F

56

F4/ 28

00:39:00

00:57:12

01:23:26

01:23:24

132

D Amico, Roberto dr.

1972

ITA

G.S.Bancari Romani

Roma

F

9015

S1/ 8

00:39:38

00:57:33

01:23:30

01:23:28

10

Boggiatto, Roberta dr.

1967

ITA

Running Club Futura

Roma

N

9016

W3/ 1

00:39:38

00:57:34

01:23:30

01:23:29

133

PÉTER Juhász

1970

HUN

Spuri SC

Budapest

F

1171

S1/ 9

00:38:17

00:56:14

01:23:35

01:23:29

134

MIHÁLY Molnár

1979

HUN

Hirös Futó Klub

F

7650

F5/ 24

00:39:16

00:56:55

01:23:44

01:23:35

135

Bulín, Martin

1985

CZE

Přerov

Přerov

F

9855

F4/ 29

00:39:47

00:57:34

01:23:46

01:23:37

136

Fajfrik Zoltán

1986

HUN

Hódmezővásárhely

F

2928

F4/ 30

00:38:54

00:57:03

01:23:50

01:23:38

137

Gécs Tamás

1986

HUN

Margitszigeti AC

Budapest

F

35

F4/ 31

00:38:30

00:56:21

01:23:50

01:23:45

138

Rieser, Michael

1988

AUT

SU TRI STYRIA

Graz

F

9069

F4/ 32

00:38:50

00:56:48

01:23:58

01:23:45

139

Szántai Péter

1983

HUN

Gödöllő

F

1672

F5/ 25

00:39:29

00:57:25

01:24:07

01:23:49

140

Érsek Bertalan

1975

HUN

Nike Futóklub - Győr

Töltéstava

F

5700

F6/ 25

00:38:11

00:56:15

01:24:01

01:23:50

141

Gombar, Vladimir

1983

SVK

Poprad ROCKS

Presov

F

8355

F4/ 33

00:39:47

00:57:41

01:24:10

01:23:50

142

Petróczki Imre

1987

HUN

Martfű

F

5935

F4/ 34

00:38:10

00:56:37

01:23:58

01:23:53

143

Takács László

1968

HUN

Strucc Futóklub

Mosonmagyaróvár

F

5603

S2/ 10

00:40:01

00:57:35

01:24:28

01:23:54

144

Balázs Tóthfalussy

1980

HUN

Budapest

F

2895

F5/ 26

00:39:27

00:57:23

01:24:40

01:23:55

145

Botos Zsolt

1994

HUN

Békési DAC

F

15

F2/ 10

00:39:38

00:57:31

01:24:03

01:23:58

146

Kószó János

1977

HUN

Marosmenti Mocorgók SE

Kiszombor

F

1513

F6/ 26

00:39:44

00:57:47

01:24:13

01:23:59

147

Németh Géza

1963

HUN

Apenta sport

Nyárlőrinc

F

5223

S3/ 3

00:39:01

00:57:07

01:24:08

01:24:00

148

Markót Tamás

1986

HUN

MAC-NS

Környe

F

7324

F4/ 35

00:39:28

00:57:20

01:24:17

01:24:01

149

ATTILA Schwartz-Nagy

1987

HUN

Dunakeszi VSE

Budapest

F

8198

F4/ 36

00:39:12

00:57:29

01:24:05

01:24:01

150

Mrva, Tomas

1980

SVK

Galanta

F

8381

F5/ 27

00:39:16

00:57:23

01:24:18

01:24:04

151

Takács Csaba

1974

HUN

Hajsza SE

Hajdúszoboszló

F

5682

F6/ 27

00:38:43

00:56:53

01:24:14

01:24:07

152

Gyarmati Erik

1974

HUN

Székesfehérvár

F

4129

F6/ 28

00:39:56

00:57:51

01:24:36

01:24:08

153

Birkett, Paul Dr.

1965

GBR

BURY

F

8763

S2/ 11

00:39:37

00:57:30

01:24:39

01:24:08

154

Savaresi, Marco

1972

ITA

Canottieri Milano

Vimodrone

F

8498

S1/ 10

00:39:19

00:57:33

01:24:20

01:24:17

155

Jouve, David

1974

FRA

Annecy

F

9575

F6/ 29

00:39:59

00:57:59

01:24:27

01:24:18

156

Bakos Gergely

1971

HUN

Tatabánya

F

1092

S1/ 11

00:38:53

00:57:01

01:24:28

01:24:20

157

Szentkirályi István Dr.

1970

HUN

Debrecen

F

1995

S1/ 12

00:40:00

00:57:52

01:24:31

01:24:23

158

Lipkovics Gábor

1970

HUN

Nyékládháza

F

5333

S1/ 13

00:39:44

00:57:51

01:24:34

01:24:24

159

Domonkos Péter

1978

HUN

Levél

F

1977

F6/ 30

00:38:36

00:57:08

01:24:34

01:24:24

160

Botlik Áron

1987

HUN

Budapest

F

6874

F4/ 37

00:38:54

00:57:05

01:24:39

01:24:27

161

Ritter, Lajos

1966

SVK

JS-Dunaszerdahely

Dunaszerdahely

F

1302

S2/ 12

00:39:16

00:57:42

01:24:34

01:24:30

162

Hosszejni Darjus

1991

HUN

BEAC

Baja

F

44

F3/ 26

00:37:39

00:55:37

01:24:37

01:24:35

163

Fux Dániel

1996

HUN

Kolontár

F

3212

F2/ 11

00:40:25

00:58:35

01:25:01

01:24:49

164

Richter László Gábor

1972

HUN

BEAC

Budapest

F

80

S1/ 14

00:39:48

00:57:57

01:24:52

01:24:49

11

Ladányi Tímea

1986

HUN

Óbudai Futókör

Budapest

N

4502

N4/ 7

00:40:01

00:58:06

01:24:55

01:24:50

165

Polyák Péter

1985

HUN

Budapest

F

7189

F4/ 38

00:38:57

00:57:29

01:25:06

01:24:58

166

Mantynen, Mika

1968

FIN

Budapest

F

8960

S1/ 15

00:39:12

00:57:35

01:25:06

01:24:59

167

ISTVÁN Forgács

1975

HUN

HASE

Budapest

F

1018

F6/ 31

00:39:40

00:57:53

01:25:08

01:25:01

168

Péter András Sándor

1971

HUN

Margitszigeti AC

Budapest

F

76

S1/ 16

00:39:05

00:57:32

01:25:08

01:25:03

169

Szabó István

1958

HUN

Gyuró-team SE

Gödöllő

F

5410

S3/ 4

00:39:38

00:57:53

01:25:12

01:25:06

170

Taksonyi Szilárd

1971

HUN

Szekszárd

F

2510

S1/ 17

00:39:08

00:57:51

01:25:17

01:25:09

171

Dániel Balázs

1988

HUN

Hunyadi DSE

Székesfehérvár

F

23

F4/ 39

00:39:35

00:57:56

01:25:16

01:25:12

172

Jobbágy Gyula

1971

HUN

PAFF

Paks

F

1075

S1/ 18

00:39:53

00:58:07

01:25:35

01:25:21

173

Nissim, Lior

1988

ISL

Budapest

F

9250

F4/ 40

00:40:12

00:58:26

01:25:34

01:25:25

174

Király Sándor

1966

HUN

Egri triatlon klub

Eger

F

2039

S2/ 13

00:40:10

00:58:29

01:25:37

01:25:26

175

Kiss Sándor

1965

HUN

Görcsöny

F

4998

S2/ 14

00:39:36

00:58:10

01:25:38

01:25:32

176

Pekár Tibor

1980

HUN

Bp. Honvéd SE

F

75

F5/ 28

00:39:03

00:57:48

01:25:38

01:25:36

177

Erdős Béla

1965

HUN

Gödöllő

F

4152

S2/ 15

00:39:33

00:57:51

01:25:46

01:25:37

178

Mezei Gergő László

1988

HUN

Magyar Szervátültetettek Szövetsége

Hajdúböszörmény

F

7492

F4/ 41

00:39:42

00:58:16

01:26:04

01:25:39

179

Wittmann Ádám Levente

1986

HUN

Debrecen

F

2387

F4/ 42

00:39:42

00:58:24

01:25:49

01:25:46

180

Szemet, Jaroslaw

1974

POL

Wrocław

F

9262

F6/ 32

00:40:31

00:59:05

01:25:57

01:25:50

181

Muzsnay Péter

1986

HUN

BEAC

Budapest

F

1807

F4/ 43

00:39:48

00:58:22

01:25:54

01:25:50

182

Heimes, Peter

1953

GER

Budapest

F

6116

S4/ 1

00:40:10

00:58:31

01:26:03

01:25:52

12

Egervölgyi Lilla

1978

HUN

SZVSE

Kübekháza

N

115

W1/ 2

00:40:35

00:58:50

01:25:57

01:25:54

183

Ősze Gábor

1987

HUN

Strucc Futóklub

Budapest

F

5780

F4/ 44

00:40:02

00:58:18

01:26:00

01:25:54

184

Kovács László

1979

HUN

Budapest

F

6123

F5/ 29

00:40:26

00:58:43

01:26:07

01:25:55

185

Szabó Géza

1983

HUN

Budapest

F

3285

F5/ 30

00:40:45

00:59:05

01:26:14

01:25:56

186

Wacha Máté

1985

HUN

Budapest

F

2382

F4/ 45

00:41:57

00:59:53

01:26:15

01:25:57

13

Móczó Zsanett

1985

HUN

Vasas SC

Baja

N

8205

N4/ 8

00:40:36

00:58:52

01:26:00

01:25:58

187

ZOLTÁN Csécsei

1984

HUN

Marcali

F

7608

F4/ 46

00:40:25

00:59:05

01:26:11

01:25:59

188

GÁBOR Gamplett

1968

HUN

Proathlon SE

Dunaharaszti

F

7734

S1/ 19

00:39:34

00:57:53

01:26:05

01:25:59

189

Seres Attila

1975

HUN

Fót

F

3879

F6/ 33

00:40:21

00:58:48

01:26:08

01:26:01

190

Kutasi Péter

1978

HUN

DÖKE

Komló

F

5577

F6/ 34

00:40:46

00:59:01

01:26:15

01:26:08

191

Szombathy Iván

1980

HUN

basque adventure

Budapest

F

4269

F5/ 31

00:41:47

00:59:32

01:26:27

01:26:13

192

Ghiglietti, Cristian

1989

ITA

Buccinasco

F

8597

F3/ 27

00:40:35

00:58:48

01:26:53

01:26:20

14

Ferenc Katalin

1994

HUN

BEAC

Hatvan

N

118

N2/ 1

00:38:57

00:57:32

01:26:22

01:26:21

193

Smotlak, Martin

1976

SVK

Bratislava

F

8492

F6/ 35

00:40:49

00:59:29

01:26:32

01:26:23

194

Pál László

1980

HUN

UniCredit SE

Budapest

F

5006

F5/ 32

00:40:39

00:59:14

01:26:40

01:26:24

195

ANDRÁS Takács

1968

HUN

METRI

F

7684

S2/ 16

00:40:01

00:58:41

01:26:40

01:26:25

196

Kuic, Zeljko

1969

SRB

FuTeam Baja

Subotica

F

5034

S1/ 20

00:40:15

00:59:03

01:26:34

01:26:25

197

ANDRÁS Bihal

1974

HUN

Merkapt Maraton Team SE

Budapest

F

7780

F6/ 36

00:39:37

00:58:05

01:26:38

01:26:29

198

Halama Levente

1982

HUN

Pécel

F

6929

F5/ 33

00:40:45

00:59:16

01:26:47

01:26:32

199

Sebess Tibor

1980

HUN

Budapest

F

3619

F5/ 34

00:41:32

00:59:31

01:27:18

01:26:33

200

Nemes-Nagy Tibor dr

1965

HUN

KHTK

Kiskunfélegyháza

F

4335

S2/ 17

00:40:15

00:58:58

01:26:55

01:26:37

201

Túri Márton

1992

HUN

Paks

F

1776

F3/ 28

00:40:42

00:59:05

01:26:50

01:26:37

15

Brassay Réka

1978

HUN

VEDAC

Veszprém

N

111

W1/ 3

00:38:52

00:57:19

01:26:39

01:26:38

202

Birszki Bálint

1976

HUN

Budapest

F

3602

F6/ 37

00:41:06

00:59:18

01:26:52

01:26:39

203

Bagi János

1958

HUN

MH ARB

Kál

F

4872

S4/ 2

00:40:22

00:58:58

01:26:51

01:26:41

204

PÉTER Mülbacher

1987

HUN

Mogyi SE Baja

Pécs

F

7996

F4/ 47

00:40:49

00:59:13

01:26:58

01:26:42

205

Koch Domonkos

1997

HUN

Soproni Atlétikai Club

Sopron

F

2652

F2/ 12

00:38:48

00:57:52

01:26:54

01:26:48

206

Radnai Dániel

1986

HUN

Veszprém

F

3788

F4/ 48

00:41:47

01:00:19

01:27:26

01:26:52

207

Sirokman, Attila

1972

SVK

Királyhelmec

F

5435

S1/ 21

00:39:56

00:58:32

01:27:01

01:26:56

208

ZOLTÁN Csendes

1983

HUN

Honvéd Rákóczi SE

Szentes

F

7551

F5/ 35

00:40:34

00:59:14

01:27:03

01:26:56

209

Gregor, Michal

1979

SVK

Run4fun

Bratislava

F

8481

F5/ 36

00:40:42

00:59:28

01:27:09

01:26:58

210

Csott Bence István

1994

HUN

Százhalombatta

F

5087

F2/ 13

00:39:28

00:58:23

01:27:10

01:26:58

211

Günther Ferenc

1969

HUN

Budapest

F

5447

S1/ 22

00:41:20

00:59:54

01:27:32

01:26:59

212

Varga István

1965

HUN

Nagymányok

Nagymányok

F

4635

S2/ 18

00:40:16

00:59:13

01:27:11

01:27:00

213

Keller Elek

1978

HUN

Tűzoltóság

Püspökladány

F

4984

F6/ 38

00:39:47

00:58:23

01:27:13

01:27:02

214

Csere János

1964

HUN

evopro SC

Budapest

F

6589

S2/ 19

00:40:01

00:58:44

01:27:17

01:27:05

215

Corrigan, Anthony

1977

IRL

County Louth

F

9066

F6/ 39

00:41:28

01:00:12

01:27:24

01:27:07

216

Kuhar, Riccardo

1976

CRO

Triatlon Klub Split

Brusje

F

9170

F6/ 40

00:40:06

00:58:51

01:27:20

01:27:11

217

Meláth Ákos

1995

HUN

Kaposvári AC

Kaposvár

F

65

F2/ 14

00:39:37

00:58:21

01:27:15

01:27:11

218

Manoila, Viktor

1983

ROM

Timisoara

F

9303

F5/ 37

00:41:03

01:00:06

01:27:31

01:27:12

219

Milic, Robert

1975

SUI

Vienna

F

8740

F6/ 41

00:39:55

00:58:36

01:27:24

01:27:14

220

Csuka Balázs

1983

HUN

Hatvan

F

3631

F4/ 49

00:41:20

00:59:51

01:27:40

01:27:15

221

Niels, Van Huet

1985

NED

the hague

F

9279

F4/ 50

00:40:08

00:59:32

01:27:24

01:27:20

222

Józsa Bence

1997

HUN

MTSZE

Budapest

F

4015

F2/ 1