2013.11.16-17. - 10. Intersport Balaton Maraton            forrás:  BSI

Hely.
Pos.

Név/Csapatnév
Name

sz.év.
birth

Ország
Country

Csapat
Team

Város
City

nem
sex

r.sz.
Start#

1.kör

2.kör

14 km

7 km

1. nap

21 km

1. kör-21 km

2. kör-21 km

eredmény
result

1

Soós Dániel

1984

HUN

Bp. Honvéd SE

Budapest

F

4

00:23:22

00:23:29

00:46:51

00:21:54

01:08:45

01:13:52

00:37:17

00:36:35

02:22:37

2

Komócsin Balázs

1987

HUN

ELTE ADSK

Szentendre

F

177

00:23:42

00:23:48

00:47:30

00:23:01

01:10:31

01:13:43

00:37:09

00:36:34

02:24:14

3

Beda Szabolcs

1977

HUN

ELTE ADSK

Budapest

F

2

00:23:36

00:24:01

00:47:37

00:23:34

01:11:11

01:13:44

00:37:11

00:36:33

02:24:55

4

Bartos Dávid

1989

HUN

Vasemberek Klubja

Érd

F

793

00:25:23

00:25:36

00:50:59

00:24:24

01:15:23

01:19:07

00:39:03

00:40:04

02:34:30

5

Kovács Ádám

1986

HUN

Szuperinfo SC

Eger

F

570

00:23:22

00:22:57

00:46:19

00:21:35

01:07:54

01:27:26

00:44:04

00:43:22

02:35:20

6

Fux Dániel

1996

HUN

VEDAC

Kolontár

F

432

00:25:37

00:26:14

00:51:51

00:24:39

01:16:30

01:18:52

00:39:03

00:39:49

02:35:22

7

Juhász Péter

1970

HUN

Spuri SC

Budapest

F

666

00:26:09

00:26:32

00:52:41

00:25:40

01:18:21

01:19:08

00:39:07

00:40:01

02:37:29

8

Kovács Gábor

1968

HUN

Veszprémi Honvéd

Veszprém

F

459

00:25:36

00:26:02

00:51:38

00:25:41

01:17:19

01:22:09

00:39:51

00:42:18

02:39:28

9

Görözdi Máté

1983

HUN

Futóbarátok

Győr

F

503

00:25:58

00:26:08

00:52:06

00:25:04

01:17:10

01:23:44

00:40:52

00:42:52

02:40:54

1

Merényi Tímea Krisztina

1971

HUN

Bp. Honvéd SE

Taksony

N

9

00:26:10

00:26:49

00:52:59

00:25:41

01:18:40

01:22:18

00:40:30

00:41:48

02:40:58

10

Kuti András

1986

HUN

Budapest

F

100

00:27:07

00:26:24

00:53:31

00:25:38

01:19:09

01:22:18

00:41:09

00:41:09

02:41:27

11

Kardos Dániel dr.

1986

HUN

Uniqa Újbuda TC

Budapest

F

137

00:27:05

00:27:04

00:54:09

00:25:28

01:19:37

01:22:31

00:41:06

00:41:25

02:42:08

12

Csapó Tamás

1972

HUN

Margitszigeti AC

Budapest

F

613

00:26:08

00:26:33

00:52:41

00:25:43

01:18:24

01:23:46

00:41:17

00:42:29

02:42:10

13

Kalmár, Patrik

1987

SVK

SK SPP Bratislava

Busince

F

547

00:26:22

00:27:36

00:53:58

00:26:32

01:20:30

01:25:08

00:41:41

00:43:27

02:45:38

14

Erdős Béla

1965

HUN

Gödöllő

F

200

00:26:39

00:27:43

00:54:22

00:26:18

01:20:40

01:25:02

00:42:06

00:42:56

02:45:42

15

Takács András

1968

HUN

METRI

Mezőkövesd

F

607

00:27:59

00:28:04

00:56:03

00:26:21

01:22:24

01:23:44

00:41:17

00:42:27

02:46:08

16

Túri Márton

1992

HUN

Paks

F

106

00:28:11

00:27:47

00:55:58

00:26:54

01:22:52

01:24:03

00:42:10

00:41:53

02:46:55

17

Notheisz János

1977

HUN

Jászberény

F

214

00:27:50

00:27:35

00:55:25

00:27:11

01:22:36

01:25:05

00:42:18

00:42:47

02:47:41

2

Földingné Nagy Judit

1965

HUN

Futóbarátok Egyesület

Győrújbarát

N

6

00:27:07

00:28:57

00:56:04

00:26:41

01:22:45

01:26:00

00:42:10

00:43:50

02:48:45

18

Gadányi Bálint

1990

HUN

Rákos-patak parti futók

Nagykanizsa

F

760

00:28:17

00:36:14

01:04:31

00:26:18

01:30:49

01:19:21

00:39:28

00:39:53

02:50:10

19

Ferenczi Ádám

1989

HUN

Egri Testedző Club

Ostoros

F

577

00:27:12

00:28:10

00:55:22

00:27:59

01:23:21

01:27:25

00:44:04

00:43:21

02:50:46

3

Ladányi Tímea

1986

HUN

Óbudai Futókör

Budapest

N

416

00:28:08

00:28:20

00:56:28

00:27:21

01:23:49

01:27:05

00:43:08

00:43:57

02:50:54

20

Földi Mihály

1968

HUN

Pannónia SZDSE

Mezőberény

F

451

00:29:05

00:28:39

00:57:44

00:27:39

01:25:23

01:26:50

00:43:25

00:43:25

02:52:13

20

Havasi György

1973

HUN

Hírös Pockok HSE

Kecskemét

F

443

00:28:07

00:28:15

00:56:22

00:27:30

01:23:52

01:28:21

00:43:53

00:44:28

02:52:13

22

Török Tamás

1992

HUN

DÖKE

Áta

F

426

00:27:43

00:29:10

00:56:53

00:27:19

01:24:12

01:28:10

00:43:29

00:44:41

02:52:22

23

Muhari Gábor

1969

HUN

Budapest

F

46

00:28:40

00:28:30

00:57:10

00:28:05

01:25:15

01:28:37

00:43:48

00:44:49

02:53:52

24

Szabó János

1981

HUN

Sárvár

F

122

00:28:03

00:29:25

00:57:28

00:28:46

01:26:14

01:27:43

00:43:02

00:44:41

02:53:57

25

Dobai Lajos

1970

HUN

Budapest

F

17

00:28:21

00:28:18

00:56:39

00:28:22

01:25:01

01:29:09

00:43:45

00:45:24

02:54:10

4

Csönge Helén

1975

HUN

Kaposvár

N

552

00:29:55

00:28:09

00:58:04

00:28:32

01:26:36

01:27:48

00:42:11

00:45:37

02:54:24

26

Kertész Ervin

1970

HUN

Nike Futóklub - Győr

Ásványráró

F

626

00:28:40

00:29:10

00:57:50

00:28:15

01:26:05

01:28:26

00:43:51

00:44:35

02:54:31

27

Sebestyén Gyula

1980

HUN

Ercsi

F

581

00:29:06

00:28:30

00:57:36

00:26:58

01:24:34

01:31:10

00:45:00

00:46:10

02:55:44

28

Szentes Zsolt

1971

HUN

Veszprém

F

611

00:29:06

00:28:54

00:58:00

00:28:23

01:26:23

01:29:37

00:44:36

00:45:01

02:56:00

29

Füredi Ferenc

1968

HUN

Paks

F

532

00:28:24

00:29:14

00:57:38

00:28:10

01:25:48

01:31:03

00:43:53

00:47:10

02:56:51

30

Szalai Ottó

1970

HUN

Jakabszállási Papírkutyák Triatlon Klub

Jakabszállás

F

194

00:28:25

00:29:34

00:57:59

00:28:34

01:26:33

01:31:23

00:45:16

00:46:07

02:57:56

31

Szelőczei Dávid

1998

HUN

Nike Futóklub Tata

Vértesszőlős

F

203

00:28:44

00:29:10

00:57:54

00:29:23

01:27:17

01:31:07

00:45:17

00:45:50

02:58:24

32

Nagy Zakariás

1993

HUN

Budapest

F

500

00:27:49

00:28:24

00:56:13

00:26:09

01:22:22

01:36:21

00:47:03

00:49:18

02:58:43

33

Eppich, Hannes

1979

AUT

LCA Hochschwab

Graz

F

663

00:29:21

00:29:41

00:59:02

00:28:14

01:27:16

01:31:44

00:45:35

00:46:09

02:59:00

34

Grabarics János

1981

HUN

Budapest

F

62

00:28:32

00:30:01

00:58:33

00:28:26

01:26:59

01:32:14

00:44:44

00:47:30

02:59:13

35

Boncsér Zoltán

1969

HUN

Budapest

F

621

00:29:20

00:29:06

00:58:26

00:27:50

01:26:16

01:33:05

00:45:54

00:47:11

02:59:21

36

Dobrovoczky Csaba

1969

HUN

Hőgyészi SE

Hőgyész

F

374

00:29:47

00:29:43

00:59:30

00:29:24

01:28:54

01:31:51

00:45:22

00:46:29

03:00:45

5

Maráz Zsuzsanna

1970

HUN

Esztergomi Futóművek

Esztergom

N

404

00:29:54

00:30:04

00:59:58

00:29:51

01:29:49

01:32:12

00:46:10

00:46:02

03:02:01

37

György István

1966

HUN

Budapest

F

647

00:30:38

00:30:33

01:01:11

00:29:11

01:30:22

01:31:56

00:46:47

00:45:09

03:02:18

6

Szabó Krisztina

1980

HUN

Záróbusz Felvezetők ESK

Budapest

N

249

00:30:01

00:30:04

01:00:05

00:28:58

01:29:03

01:33:18

00:46:17

00:47:01

03:02:21

7

Nagy Mónika

1984

HUN

Kaposvári AC

Kaposvár

N

553

00:30:10

00:30:18

01:00:28

00:28:54

01:29:22

01:33:15

00:46:33

00:46:42

03:02:37

38

Berlik Csaba István

1977

HUN

Budapest

F

37

00:29:31

00:30:15

00:59:46

00:29:32

01:29:18

01:33:52

00:46:45

00:47:07

03:03:10

39

Balogh Róbert

1980

HUN

Békéscsaba

F

771

00:30:11

00:29:01

00:59:12

00:29:26

01:28:38

01:34:34

00:47:12

00:47:22

03:03:12

40

Molnár Péter

1974

HUN

Chinoin SC

Budapest

F

449

00:30:07

00:29:27

00:59:34

00:28:54

01:28:28

01:34:47

00:46:29

00:48:18

03:03:15

41

Zsombori Zsigmond

1982

HUN

Békéscsaba

F

170

00:30:24

00:31:02

01:01:26

00:28:24

01:29:50

01:33:37

00:46:18

00:47:19

03:03:27

42

Szabó István

1977

HUN

Nike Futóklub - Győr

Győr

F

81

00:31:04

00:29:56

01:01:00

00:28:57

01:29:57

01:33:31

00:46:34

00:46:57

03:03:28

43

Kocza István

1973

HUN

Jászberény Futászai

Jászberény

F

652

00:30:16

00:30:34

01:00:50

00:29:42

01:30:32

01:33:28

00:45:52

00:47:36

03:04:00

8

Bosznay Diána

1976

HUN

Ikarus BSE

Csömör

N

527

00:30:00

00:30:32

01:00:32

00:29:28

01:30:00

01:34:03

00:46:35

00:47:28

03:04:03

44

Blaschek István

1963

HUN

Oroszlány

F

79

00:30:01

00:30:45

01:00:46

00:29:46

01:30:32

01:34:01

00:46:26

00:47:35

03:04:33

45

Such Alex

1961

HUN

Békéscsaba

F

171

00:29:58

00:30:27

01:00:25

00:29:27

01:29:52

01:34:49

00:46:31

00:48:18

03:04:41

9

Kulcsár Éva

1965

HUN

Chinoin SC

Budapest

N

525

00:30:06

00:30:30

01:00:36

00:29:20

01:29:56

01:34:48

00:46:30

00:48:18

03:04:44

46

Nagy László

1967

HUN

Dunaszentgyörgy

F

193

00:30:06

00:30:17

01:00:23

00:29:31

01:29:54

01:35:03

00:46:47

00:48:16

03:04:57

47

Reicher Norbert

1976

HUN

Budapest

F

394

00:29:36

00:30:14

00:59:50

00:29:05

01:28:55

01:36:10

00:47:58

00:48:12

03:05:05

48

Filip Krisztián

1976

HUN

Honvéd Aurora SE

Budapest

F

574

00:30:31

00:29:29

01:00:00

00:28:44

01:28:44

01:36:33

00:47:28

00:49:05

03:05:17

49

Mórocz Balázs

1979

HUN

OTP Futókör

Budapest

F

780

00:30:09

00:30:35

01:00:44

00:29:10

01:29:54

01:35:24

00:47:12

00:48:12

03:05:18

50

Varga Tibor dr

1970

HUN

Hirös Futó Klub

Kecskemét

F

795

00:30:57

00:29:51

01:00:48

00:29:10

01:29:58

01:36:06

00:47:55

00:48:11

03:06:04

51

Köves Péter

1972

HUN

Kanizsai Futóklub

Nagykanizsa

F

608

00:29:51

00:30:26

01:00:17

00:29:31

01:29:48

01:36:22

00:47:51

00:48:31

03:06:10

52

Hőrich Ádám Richárd

1984

HUN

Budapest

F

215

00:32:04

00:31:36

01:03:40

00:29:55

01:33:35

01:32:36

00:46:33

00:46:03

03:06:11

53

Scheffer István

1960

HUN

PAFF

Paks

F

531

00:29:44

00:31:28

01:01:12

00:29:45

01:30:57

01:35:23

00:46:03

00:49:20

03:06:20

54

Pintér Norbert

1992

HUN

Siófok

F

27

00:30:05

00:31:06

01:01:11

00:29:22

01:30:33

01:36:06

00:46:22

00:49:44

03:06:39

55

Soós Elek

1970

HUN

Dunafüredi Vizisport

Százhalombatta

F

386

00:30:31

00:31:17

01:01:48

00:28:47

01:30:35

01:36:29

00:47:24

00:49:05

03:07:04

56

Les Zoltán

1971

HUN

Napraforgó Futóklub

Győr

F

14

00:30:08

00:31:30

01:01:38

00:29:48

01:31:26

01:35:43

00:47:25

00:48:18

03:07:09

10

Balogh Andrea Dr.

1970

HUN

BKV Előre SC

Budapest

N

149

00:29:58

00:30:02

01:00:00

00:29:24

01:29:24

01:37:47

00:47:34

00:50:13

03:07:11

11

Aba Judit

1974

HUN

Margitszigeti AC

Budapest

N

612

00:30:19

00:31:08

01:01:27

00:29:38

01:31:05

01:36:31

00:47:50

00:48:41

03:07:36

57

Tasnádi Tas

1985

HUN

DÖKE

Komló

F

510

00:31:52

00:31:24

01:03:16

00:29:57

01:33:13

01:34:24

00:47:24

00:47:00

03:07:37

58

Nedjalkov Balázs

1978

HUN

Mecsek Maraton Team se

Pécs

F

161

00:33:06

00:29:21

01:02:27

00:29:40

01:32:07

01:35:57

00:48:56

00:47:01

03:08:04

59

Szabó Albert Manassé

1976

HUN

T-Plasztik

Jászberény

F

614

00:31:59

00:30:16

01:02:15

00:30:17

01:32:32

01:35:33

00:48:10

00:47:23

03:08:05

60

Engelbrecht Zoltán ifj

1977

HUN

Esztergomi Futóművek Amatőr Sportegyesület

Esztergom

F

209

00:30:41

00:30:54

01:01:35

00:29:23

01:30:58

01:37:11

00:47:38

00:49:33

03:08:09

61

Kuris Oszkár

1963

HUN

Futóbolondok SE

Vác

F

635

00:31:42

00:30:13

01:01:55

00:29:19

01:31:14

01:37:10

00:48:11

00:48:59

03:08:24

62

Mucsi Zoltán

1959

HUN

PVSK

Pécs

F

539

00:30:12

00:31:03

01:01:15

00:31:10

01:32:25

01:36:38

00:47:29

00:49:09

03:09:03

63

Járomi Béla

1964

HUN

Jászberény Futászai

Jászberény

F

794

00:30:14

00:32:42

01:02:56

00:30:42

01:33:38

01:36:08

00:45:30

00:50:38

03:09:46

64

Pfiszter Attila

1971

HUN

Budapest

F

602

00:31:11

00:31:13

01:02:24

00:29:51

01:32:15

01:38:38

00:48:28

00:50:10

03:10:53

65

Kukucska Péter

1975

HUN

Budapest

F

54

00:32:23

00:30:41

01:03:04

00:30:32

01:33:36

01:37:28

00:47:40

00:49:48

03:11:04

66

Fekete Lóránt

1976

HUN

BSC Egyesulet

Budapest

F

522

00:31:06

00:30:45

01:01:51

00:31:04

01:32:55

01:38:26

00:48:20

00:50:06

03:11:21

67

Küllős Máté

1974

HUN

Göd (Alsógöd)

F

99

00:30:51

00:32:03

01:02:54

00:30:21

01:33:15

01:38:25

00:47:19

00:51:06

03:11:40

12

Partics Katalin

1976

HUN

Budapest

N

148

00:32:02

00:31:58

01:04:00

00:31:02

01:35:02

01:36:43

00:47:40

00:49:03

03:11:45

68

Vivert Richárd

2000

HUN

Lengyeltóti VSE

Gyugy

F

540

00:31:34

00:31:27

01:03:01

00:28:25

01:31:26

01:40:53

00:48:04

00:52:49

03:12:19

69

Demeter Gábor

1970

HUN

Jászberényi Triatlon

Jászberény

F

803

00:30:53

00:30:24

01:01:17

00:29:47

01:31:04

01:41:25

00:49:27

00:51:58

03:12:29

70

Nagy László

1954

HUN

Budapest

F

781

00:32:32

00:31:05

01:03:37

00:30:07

01:33:44

01:39:00

00:49:18

00:49:42

03:12:44

71

Salamon István

1962

HUN

Mezőtárkány

F

370

00:29:42

00:30:48

01:00:30

00:29:35

01:30:05

01:42:40

00:51:00

00:51:40

03:12:45

72

Ferenczi Krisztián

1987

HUN

Szuperinfo SC

Ostoros

F

569

00:29:25

00:31:45

01:01:10

00:29:59

01:31:09

01:41:41

00:49:51

00:51:50

03:12:50

73

Nagy Gergely

1978

HUN

Újhartyán

F

227

00:30:54

00:31:18

01:02:12

00:29:57

01:32:09

01:41:07

00:47:48

00:53:19

03:13:16

74

Roe, Paul

1969

GBR

Budapest

F

231

00:31:45

00:31:16

01:03:01

00:32:32

01:35:33

01:37:51

00:48:55

00:48:56

03:13:24

74

Zalotai Norbert

1976

HUN

Tűzoltóság

Dunakeszi

F

513

00:30:29

00:30:48

01:01:17

00:30:30

01:31:47

01:41:37

00:49:49

00:51:48

03:13:24

76

Békési László

1967

HUN

Budapest

F

755

00:32:27

00:32:28

01:04:55

00:30:08

01:35:03

01:38:29

00:49:49

00:48:40

03:13:32

77

Vogl Péter

1966

HUN

Tordas

F

44

00:30:50

00:30:35

01:01:25

00:28:40

01:30:05

01:43:30

00:50:47

00:52:43

03:13:35

78

Haberl Péter

1962

HUN

Budakeszi

F

191

00:31:42

00:31:38

01:03:20

00:31:27

01:34:47

01:39:03

00:49:02

00:50:01

03:13:50

79

Lehotzky Krisztián

1976

HUN

Honvéd

Budapest

F

188

00:34:52

00:33:57

01:08:49

00:33:42

01:42:31

01:31:21

00:45:35

00:45:46

03:13:52

80

Poronyi Gábor

1981

HUN

Marathon TKE

Pécs

F

643

00:31:24

00:31:30

01:02:54

00:29:13

01:32:07

01:41:55

00:50:04

00:51:51

03:14:02

81

Pintér Tibor

1977

HUN

Micro SC

Budapest

F

653

00:31:37

00:31:44

01:03:21

00:30:38

01:33:59

01:40:20

00:51:18

00:49:02

03:14:19

82

Füredi Sándor

1970

HUN

Pénzügyőr SE

Vác

F

493

00:32:05

00:32:19

01:04:24

00:31:15

01:35:39

01:38:42

00:48:21

00:50:21

03:14:21

13

Kovács Éva

1986

HUN

Budapest

N

230

00:32:45

00:31:26

01:04:11

00:31:54

01:36:05

01:38:27

00:48:33

00:49:54

03:14:32

83

Oster, Manfred

1964

GER

Pusztaszabolcsi Szabadidő SE

Frechen

F

248

00:31:25

00:31:35

01:03:00

00:31:10

01:34:10

01:40:58

00:48:53

00:52:05

03:15:08

84

Hegyi Gábor

1980

HUN

Győr

F

502

00:31:45

00:31:47

01:03:32

00:30:48

01:34:20

01:40:50

00:49:20

00:51:30

03:15:10

85

Bakó Attila

1971

HUN

Győri FutOltók

Kunsziget

F

586

00:31:40

00:32:16

01:03:56

00:31:02

01:34:58

01:41:01

00:49:28

00:51:33

03:15:59

86

Pintér Ferenc

1963

HUN

Győri FutOltók

Győr

F

585

00:32:07

00:32:37

01:04:44

00:30:34

01:35:18

01:41:00

00:49:25

00:51:35

03:16:18

87

Borenich Gábor

1967

HUN

Budaörsi TKE

Törökbálint

F

640

00:31:49

00:33:23

01:05:12

00:31:25

01:36:37

01:39:58

00:49:20

00:50:38

03:16:35

88

Tálas Krisztián dr.

1976

HUN

Szabadbattyán

F

507

00:31:34

00:31:39

01:03:13

00:31:02

01:34:15

01:42:26

00:51:20

00:51:06

03:16:41

89

Erdélyi Attila

1986

HUN

Futóbarátok - Nike Futóklub Győr

Csorna

F

461

00:37:49

00:35:48

01:13:37

00:31:25

01:45:02

01:32:10

00:46:46

00:45:24

03:17:12

90

Boda Géza

1954

HUN

Pécs

F

378

00:32:26

00:33:01

01:05:27

00:32:17

01:37:44

01:39:47

00:49:10

00:50:37

03:17:31

91

Borsos István

1972

HUN

Siófok

F

83

00:32:25

00:32:20

01:04:45

00:31:24

01:36:09

01:41:30

00:49:20

00:52:10

03:17:39

92

Andorkó Gábor

1988

HUN

Nyíregyháza

F

464

00:31:39

00:31:39

01:03:18

00:30:51

01:34:09

01:43:48

00:50:01

00:53:47

03:17:57

93

Beregi Balázs

1983

HUN

Szolnoki HSE

Szolnok

F

41

00:33:12

00:31:40

01:04:52

00:31:00

01:35:52

01:42:15

00:49:42

00:52:33

03:18:07

94

Bányai Péter

1975

HUN

Spuri SC

Budapest

F

519

00:32:50

00:32:48

01:05:38

00:31:17

01:36:55

01:41:21

00:50:08

00:51:13

03:18:16

95

Veres Gábor

1969

HUN

Spuri SC

Budapest

F

789

00:33:43

00:32:43

01:06:26

00:31:25

01:37:51

01:40:43

00:50:29

00:50:14

03:18:34

14

Hartinák Anikó

1973

HUN

Budapest

N

247

00:31:26

00:33:07

01:04:33

00:31:27

01:36:00

01:42:46

00:49:32

00:53:14

03:18:46

15

Pöltz Hajnalka dr

1973

HUN

Futóbarátok Egyesület

Abda

N

475

00:34:26

00:31:44

01:06:10

00:31:14

01:37:24

01:41:27

00:51:20

00:50:07

03:18:51

96

Szabó Balázs

1976

HUN

Budapest

F

751

00:36:38

00:29:04

01:05:42

00:30:32

01:36:14

01:42:41

00:50:03

00:52:38

03:18:55

97

Kovács István

1983

HUN

Budapest

F

223

00:29:44

00:32:37

01:02:21

00:30:19

01:32:40

01:46:31

00:51:13

00:55:18

03:19:11

98

Benkő Gábor

1966

HUN

Budapest

F

805

00:33:04

00:32:58

01:06:02

00:31:17

01:37:19

01:42:24

00:50:34

00:51:50

03:19:43

99

Grmela Gábor Dr.

1968

HUN

Gárdony (Agárd)

F

210

00:31:22

00:31:43

01:03:05

00:31:55

01:35:00

01:44:45

00:51:49

00:52:56

03:19:45

100

Pomázi Norbert

1974

HUN

Miskolc (Tapolcafürdő)

F

71

00:33:30

00:32:21

01:05:51

00:31:47

01:37:38

01:42:17

00:51:20

00:50:57

03:19:55

101

Baán Zsolt Dr.

1978

HUN

Bakonybél

F

30

00:32:47

00:32:55

01:05:42

00:32:37

01:38:19

01:41:45

00:50:34

00:51:11

03:20:04

102

Ladányi Róbert

1954

HUN

Óbudai Futókör

Budapest

F

415

00:32:59

00:32:28

01:05:27

00:31:55

01:37:22

01:42:59

00:51:36

00:51:23

03:20:21

103

Orosi László

1978

HUN

Vácszentlászló

F

104

00:32:23

00:33:16

01:05:39

00:32:33

01:38:12

01:42:35

00:50:30

00:52:05

03:20:47

104

Csábrák András

1980

HUN

FittBike Se

Pécs

F

508

00:31:48

00:32:49

01:04:37

00:31:41

01:36:18

01:44:30

00:48:56

00:55:34

03:20:48

105

Udvarias Csaba

1977

HUN

Budapest

F

130

00:36:55

00:37:05

01:14:00

00:29:30

01:43:30

01:37:22

00:48:01

00:49:21

03:20:52

106

Gáspár Attila

1980

HUN

ELTE-BEAC Polythlon

Budapest

F

651

00:33:13

00:31:01

01:04:14

00:29:53

01:34:07

01:46:54

00:53:38

00:53:16

03:21:01

107

Séra István

1960

HUN

Futóbolondok SE

Budapest

F

633

00:33:54

00:32:44

01:06:38

00:32:04

01:38:42

01:42:20

00:51:27

00:50:53

03:21:02

108

Cseh Gábor

1994

HUN

Bóly

F

435

00:32:13

00:31:31

01:03:44

00:31:46

01:35:30

01:45:34

00:53:29

00:52:05

03:21:04

109

Sutyinszky Tamás

1972

HUN

Budapest

F

566

00:32:45

00:31:33

01:04:18

00:31:06

01:35:24

01:46:03

00:50:46

00:55:17

03:21:27

110

Csengeri Kálmán

1963

HUN

Budapest

F

57

00:31:52

00:32:26

01:04:18

00:31:09

01:35:27

01:46:13

00:50:57

00:55:16

03:21:40

111

Tóth Gábor

1981

HUN

OTP Futókör

Budapest

F

436

00:31:18

00:32:56

01:04:14

00:31:01

01:35:15

01:46:26

00:53:08

00:53:18

03:21:41

112

Hárságyi Jenő

1958

HUN

Geodézia

Pécs

F

446

00:32:08

00:33:52

01:06:00

00:32:28

01:38:28

01:43:20

00:49:33

00:53:47

03:21:48

16

Kochné Szilágyi Erika

1962

HUN

Tinnye

N

448

00:33:03

00:32:54

01:05:57

00:32:42

01:38:39

01:43:33

00:51:20

00:52:13

03:22:12

113

Szakál Szilárd

1973

HUN

Futóbarátok - Nike Futóklub Győr

Győrladamér

F

504

00:33:44

00:32:47

01:06:31

00:32:03

01:38:34

01:43:44

00:51:44

00:52:00

03:22:18

17

Boros Petra

1980

HUN

Fővárosi Vízművek SK

Siófok

N

483

00:32:27

00:33:01

01:05:28

00:31:18

01:36:46

01:45:37

00:49:29

00:56:08

03:22:23

114

Radnai Károly

1975

HUN

Budapest

F

234

00:31:34

00:32:03

01:03:37

00:31:28

01:35:05

01:47:19

00:51:05

00:56:14

03:22:24

115

Kuritár Zoltán

1968

HUN

Futeam SE

Baja

F

382

00:31:54

00:31:26

01:03:20

00:30:47

01:34:07

01:48:19

00:53:48

00:54:31

03:22:26

116

Intini Mario

1969

ITA

Budapest

F

252

00:32:02

00:33:52

01:05:54

00:32:33

01:38:27

01:44:01

00:51:12

00:52:49

03:22:28

117

Pili Zoltán

1973

HUN

Budapest

F

769

00:32:31

00:33:03

01:05:34

00:32:07

01:37:41

01:45:05

00:51:28

00:53:37

03:22:46

118

Csapó Gábor

1970

HUN

Budapest

F

622

00:32:59

00:32:04

01:05:03

00:33:02

01:38:05

01:44:51

00:51:34

00:53:17

03:22:56

18

Molnár Gitta

1983

HUN

Békéscsaba

N

528

00:33:52

00:33:44

01:07:36

00:32:29

01:40:05

01:43:14

00:50:31

00:52:43

03:23:19

119

Szilágyi Gábor

1974

HUN

Budapest

F

774

00:34:11

00:33:11

01:07:22

00:33:48

01:41:10

01:42:12

00:51:33

00:50:39

03:23:22

120

Tóth Péter

1981

HUN

DK Team

Balatonkenese

F

627

00:33:23

00:33:44

01:07:07

00:32:23

01:39:30

01:44:12

00:51:22

00:52:50

03:23:42

121

Dulic Ivan

1969

HUN

Budapest

F

176

00:33:45

00:32:07

01:05:52

00:33:17

01:39:09

01:44:46

00:52:36

00:52:10

03:23:55

122

Lipcsik László

1968

HUN

Pécs

F

77

00:32:57

00:33:28

01:06:25

00:32:18

01:38:43

01:45:18

00:51:54

00:53:24

03:24:01

122

Koch Attila

1962

HUN

Tinnye

F

447

00:33:03

00:32:52

01:05:55

00:32:43

01:38:38

01:45:23

00:51:17

00:54:06

03:24:01

124

Honkó Mátyás

1951

HUN

Szeged

F

615

00:33:07

00:33:45

01:06:52

00:32:42

01:39:34

01:44:41

00:51:30

00:53:11

03:24:15

125

Fekete Gábor

1957

HUN

Margita 344,2 TSE

Veresegyház

F

377

00:32:39

00:32:32

01:05:11

00:32:31

01:37:42

01:46:43

00:51:49

00:54:54

03:24:25

126

Markó László

1968

HUN

Győr

F

133

00:33:06

00:33:41

01:06:47

00:32:18

01:39:05

01:45:34

00:51:41

00:53:53

03:24:39

127

Szerencsi Szabolcs

1998

HUN

Tatabánya

F

254

00:32:19

00:33:55

01:06:14

00:31:42

01:37:56

01:46:50

00:52:23

00:54:27

03:24:46

127

Sudár Gergely

1983

HUN

Budapest

F

213

00:31:58

00:32:29

01:04:27

00:31:12

01:35:39

01:49:07

00:51:17

00:57:50

03:24:46

129

Kalmár Andor

1974

HUN

PAFF

Paks

F

361

00:33:42

00:32:49

01:06:31

00:33:08

01:39:39

01:45:13

00:51:26

00:53:47

03:24:52

19

Huzsvay Edit

1980

HUN

Futeam SE

Baja

N

383

00:32:25

00:34:05

01:06:30

00:32:34

01:39:04

01:46:00

00:52:37

00:53:23

03:25:04

130

Duklesz Mihály

1975

HUN

Budapest

F

390

00:35:12

00:32:28

01:07:40

00:30:40

01:38:20

01:46:44

00:53:24

00:53:20

03:25:04

131

Heindl Zoltán

1977

HUN

Pécs

F

58

00:33:48

00:33:40

01:07:28

00:32:37

01:40:05

01:45:17

00:50:33

00:54:44

03:25:22

132

Vancsó Péter

1982

HUN

Szentendre

F

207

00:35:49

00:35:16

01:11:05

00:33:05

01:44:10

01:41:30

00:51:15

00:50:15

03:25:40

133

Bruck Szabolcs

1975

HUN

Pécs

F

123

00:33:25

00:28:43

01:02:08

00:42:48

01:44:56

01:40:49

00:54:26

00:46:23

03:25:45

20

Vigh Réka

1990

HUN

Gárdony (Agárd)

N

571

00:35:01

00:33:39

01:08:40

00:33:08

01:41:48

01:44:11

00:52:18

00:51:53

03:25:59

134

Veres István

1966

HUN

Budapest

F

764

00:35:29

00:34:45

01:10:14

00:33:31

01:43:45

01:42:16

00:49:59

00:52:17

03:26:01

135

Ökrös Csaba

1967

HUN

Kecskemét

F

623

00:34:09

00:33:11

01:07:20

00:32:34

01:39:54

01:46:18

00:52:44

00:53:34

03:26:12

136

Mérő Krisztián

1980

HUN

BSC Social Club

Pécel

F

75

00:32:54

00:32:32

01:05:26

00:32:20

01:37:46

01:48:35

00:53:26

00:55:09

03:26:21

137

Holman Péter

1972

HUN

Kecskemét

F

173

00:34:38

00:33:23

01:08:01

00:31:45

01:39:46

01:47:13

00:53:53

00:53:20

03:26:59

138

Hajdara Csaba

1976

HUN

Budapest

F

433

00:34:42

00:33:45

01:08:27

00:32:31

01:40:58

01:46:04

00:53:38

00:52:26

03:27:02

139

Herczeg Károly

1966

HUN

Vác

F

114

00:32:59

00:33:42

01:06:41

00:32:53

01:39:34

01:47:30

00:53:27

00:54:03

03:27:04

139

Szabo István

1967

HUN

Kecskemét

F

175

00:34:57

00:33:24

01:08:21

00:32:28

01:40:49

01:46:15

00:53:35

00:52:40

03:27:04

141

Oertel Nándor

1977

HUN

Zugflow

Pécel

F

511

00:33:13

00:34:26

01:07:39

00:32:55

01:40:34

01:46:45

00:52:35

00:54:10

03:27:19

142

Kéri Tibor

1962

HUN

Nudlik SE

Budapest

F

450

00:32:26

00:34:42

01:07:08

00:32:06

01:39:14

01:48:07

00:49:44

00:58:23

03:27:21

143

Bartus Dávid dr.

1978

HUN

Budapest

F

96

00:34:22

00:34:05

01:08:27

00:32:31

01:40:58

01:46:52

00:52:33

00:54:19

03:27:50

144

Lipp Zoltán

1976

HUN

Budapest

F

85

00:32:37

00:35:39

01:08:16

00:32:43

01:40:59

01:46:54

00:54:01

00:52:53

03:27:53

145

Lajszner Lajos

1966

HUN

Egri triatlon klub

Eger

F

73

00:34:46

00:33:50

01:08:36

00:33:11

01:41:47

01:46:27

00:53:03

00:53:24

03:28:14

146

Ali Csaba

1964

HUN

Futeam SE

Baja

F

384

00:35:09

00:33:53

01:09:02

00:33:31

01:42:33

01:45:51

00:53:46

00:52:05

03:28:24

147

Szautner Csaba

1972

HUN

Gödöllő

F

229

00:33:59

00:34:07

01:08:06

00:33:07

01:41:13

01:47:14

00:52:55

00:54:19

03:28:27

21

Marton-Mlecsenkov Éva

1979

HUN

Budapest

N

146

00:34:02

00:35:05

01:09:07

00:31:58

01:41:05

01:47:28

00:51:18

00:56:10

03:28:33

148

Lovászi Gyula

1971

HUN

Budapest

F

630

00:32:57

00:33:18

01:06:15

00:33:44

01:39:59

01:48:37

00:51:20

00:57:17

03:28:36

149

Csomor Tamás

1971

HUN

KTC

Budapest

F

639

00:33:35

00:33:33

01:07:08

00:33:03

01:40:11

01:48:41

00:53:46

00:54:55

03:28:52

150

Péter Csaba

1970

HUN

Budapest

F

617

00:35:46

00:34:02

01:09:48

00:32:17

01:42:05

01:46:48

00:51:33

00:55:15

03:28:53

151

Gáspár Ferenc

1971

HUN

Balatonkenese

F

92

00:35:36

00:34:04

01:09:40

00:33:00

01:42:40

01:46:14

00:53:39

00:52:35

03:28:54

152

Dobránszky Tamás dr.

1977

HUN

Szada

F

465

00:35:13

00:33:38

01:08:51

00:33:41

01:42:32

01:46:24

00:54:05

00:52:19

03:28:56

153

Pöltl András

1977

HUN

Budapest

F

118

00:34:43

00:33:39

01:08:22

00:33:01

01:41:23

01:47:43

00:51:28

00:56:15

03:29:06

154

Farkas Nándor

1986

HUN

Makó

F

251

00:32:37

00:31:32

01:04:09

00:31:41

01:35:50

01:53:53

00:56:40

00:57:13

03:29:43

155

Vető Miklós

1982

HUN

Budapest

F

190

00:32:26

00:34:37

01:07:03

00:34:49

01:41:52

01:47:53

00:52:03

00:55:50

03:29:45

22

Kelő Sára

1966

HUN

Budapest

N

766

00:35:28

00:34:45

01:10:13

00:32:31

01:42:44

01:47:11

00:53:26

00:53:45

03:29:55

156

Nádas János

1962

HUN

Nagymágocs SE

Nagymágocs

F

772

00:35:12

00:33:53

01:09:05

00:33:54

01:42:59

01:47:08

00:52:41

00:54:27

03:30:07

23

Kerekes Emese

1978

HUN

Kecskemét

N

174

00:34:38

00:34:27

01:09:05

00:33:07

01:42:12

01:48:08

00:53:55

00:54:13

03:30:20

157

Pintér András

1975

HUN

Tárnok Sprint SE

Tárnok

F

568

00:35:58

00:32:53

01:08:51

00:33:22

01:42:13

01:48:37

00:56:35

00:52:02

03:30:50

24

Hosszú-Baranyi Ildikó

1985

HUN

Futóbarátok Egyesület

Győr

N

463

00:36:18

00:34:56

01:11:14

00:34:49

01:46:03

01:44:51

00:52:59

00:51:52

03:30:54

25

Túri Tünde

1961

HUN

Paks

N

636

00:35:01

00:35:01

01:10:02

00:34:20

01:44:22

01:46:37

00:52:04

00:54:33

03:30:59

26

Csúzdi-Hack Zsanett

1984

HUN

Tahitótfalu

N

657

00:34:45

00:33:56

01:08:41

00:32:59

01:41:40

01:49:24

00:53:04

00:56:20

03:31:04

158

Ács László

1960

HUN

Szolnoki Honvéd Sportegyesület

Szolnok

F

399

00:35:12

00:33:49

01:09:01

00:31:48

01:40:49

01:50:19

00:54:18

00:56:01

03:31:08

27

Radnay Eszter

1975

HUN

Budapest

N

654

00:36:11

00:35:04

01:11:15

00:33:15

01:44:30